Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

• Bannery
Game Over

K-pop ogólnie

K-pop, k-rock, c-pop, c-rock oraz każdy inny gatunek muzyki azjatyckiej po za japońską.

K-pop ogólnie

Postprzez attelra88 » 13 mar 2015, o 21:28

BIG BANG ♥ i Super Junior ♥ kocham !
attelra88
Kyaku
Kyaku

Dołączył (a): 13 mar 2015, o 21:26

Re: K-pop ogólnie

Postprzez Tsukiaisuishou » 18 mar 2015, o 09:39

Nie przepadam. Znacznie bardziej wolę j-pop, ale tu jestem wybredna. Jeżeli zaś chodzi o k-pop, w teledyskach zawsze mają ciekawe układy taneczne, ale... jako całość jest to dla mnie wszystko zbyt komercyjne.
Obrazek
DAS FEENREICH!
Tsukiaisuishou
Senpai
Senpai

Dołączył (a): 16 gru 2014, o 21:52
Pochwały: 2

K-pop ogólnie

Postprzez RookieStar » 20 paź 2015, o 14:21

Kpop jest cudowny :3 Jest tak niesamowicie różnorodny, każdy może znaleźć coś dla siebie, niekoniecznie tylko te najbardziej komercyjne. I co najważniejsze - coraz więcej zespołów kpopowych przyjeżdża do Polski :3
RookieStar
Kyaku
Kyaku

Dołączył (a): 20 paź 2015, o 14:18

K-pop ogólnie

Postprzez malwinakk » 24 lip 2016, o 18:00

Ja bardzo lubię iKON, EXO i BTS. Kpopu zaczęłam słuchać jakoś w listopadzie podczas robienia quizów xd Było pytanie o ulubiony gatunek muzyczny i zobaczyłam kpop. Myślałam, że to jakieś głupie azjatyckie piosenki, włączyłam sobie i co, teraz nie mogę przestać :( ♥ Szczerze to sama nie wiem jakie ich piosenki lubię najbardziej. Czasami wolę posłuchać wolnych i spokojnych, a czasami tych szybszych więc różnie to bywa. W BTS jednak strasznie kocham piosenkę Save Me ♥ MEGA *.*
Chciałabym was jeszcze zaprosić na mojego bloga o kpopie i także o innych rzeczach (właśnie wstawiłam post o Simsach xd): http://koreanskiejednorozce.blogspot.com/ <--- nie zwracajcie uwagi na nazwę, po prostu lubię jednorożce xd
malwinakk
Kyaku
Kyaku

Dołączył (a): 24 lip 2016, o 17:52

K-pop ogólnie

Postprzez rsc-pl » 24 lip 2016, o 20:19

A ja będę w opozycji.
Jpop>>>mount everest >>>>kpop
Kpop to dla mnie taki sam kicz jak pop amerykański. Nie potrafię ścierpieć nawet minuty większości nagrań.
Jpop to zupełnie inna muzyka niż wszystko na tym świecie. Można znaleźć tam tyle dobrego materiału że szok. Mówię to jako osoba, która zawsze gardzila muzyka popularną (oczywiscie nie mówię o wszystkim jak leci, wiadomo, że dużo szajsu także jest). Japończycy nie boją się łączyć i mieszać wielu gatunków, przez co możemy usłyszeć fuzje ciężkiego rocka z undergroundową elektroniką, lub połączenie heavy metalu z wokalami słodkich dziewczyn. Po prostu odlot.
Kpop podoba się zazwyczaj ludziom, którzy słuchają hitów z radia, bo to jest praktycznie to samo, tyle że śpiewane po koreańsku.
rsc-pl
Sensei
Sensei

Dołączył (a): 22 mar 2016, o 13:13
Pochwały: 12

K-pop ogólnie

Postprzez sierż CrunchWolf » 29 lip 2017, o 14:06

Od jakiegoś czasu wkręcam się powoli coraz bardziej w K-pop, pare lat temu zaczęłam od 2NE1 bodaj, potem były różne inne girlsbandy. Od roku jakoś wkręcam się w boysbandy - BIGBANG leci cały czas z moich głośników w aucie, teraz powoli BTS. Nie przepadam za wolnymi kawałkami, może znacie jakieś zespoły k-popowe z fajnym rapem, szybkie kawałki etc, podzielcie się. :D
sierż CrunchWolf
Kakka
Kakka

Dołączył (a): 17 sty 2011, o 18:00
Pochwały: 21

Poprzednia strona

Powrót do Muzyka