Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

• Bannery
Game Over

26.02.11 KRAKÓW wrażenia

Spotkania forumowe i eventy organizowane, lub współorganizowane przez kyuu.pl.
Regulamin działu
Tutaj znajduje się archiwum spotkań forumowych. Jeśli jesteś zainteresowany odbywającymi się w Krakowie spotkaniami mangowymi szukaj informacji na naszym facebooku!

26.02.11 KRAKÓW wrażenia

Postprzez Cukier » 27 lut 2011, o 11:56

Zibi napisał(a):A ta 13 letnia dziewczynka... WTF? O_o

Pycio podbil do dziewczynki z tekstem:

- co ty tu robisz ? jestes z kyuu ?

po czym laska kazala mu odejsc bo wali od niego woda i ze nie jest z kyuu, na co Pycio stwierdzil

- to spadaj bo spotkania dla takich jak ty sa w galerii krakowskiej a tu sie bawi kyuu

+ jakies smety ze kiedys spotkania byly lepsze bo nie bylo randomow, przy randomach, ciekawe czy im sie przykro zrobilo : D w kazdym badz razie grats ♥
Obrazek
Cukier
Kakka
Kakka

Dołączył (a): 28 wrz 2010, o 08:25
Pochwały: 11

26.02.11 KRAKÓW wrażenia

Postprzez Zibi » 27 lut 2011, o 12:01

Inalion napisał(a):popier**liło Cię za przeproszeniem? sprawia Ci przyjemność robienie dramy z niczego? To była przyjacielska krytyka, nic więcej. Widzę że nie masz jaj na tyle, żeby ją przyjąć. Przykre. Zwłaszcza że do cb była kierowana w zaledwie małym stopniu. Nie wiem, czy masz gorszy dzień/tydzień/miesiąc/cokolwiek, ale daj sobie spokój i nie wyżywaj się na innych, proszę

Nie sprawia mi przyjemności bycie obrażanym za to, że coś robiłem co naprawdę nikomu nie przeszkadzało. Przyjacielska krytyka? Cholernie przyjacielska nie ma co. Mam na tyle jaj, żeby nie pozwolić sobie na nazywanie najebanym poprzez żałosne zachowanie, a nie przytaknąć Ci i siedzieć cicho. Nie wiem w jakim stopniu była kierowana do mnie bo używasz magicznej liczby mnogiej a jej magia polega na tym że każdy może odebrać że chodzi o niego. Nie chcesz dram to nie obrażaj ludzi a nie spodziewaj się, że każdy Ci przytaknie i będzie fajnie.

My? ._. chyba ja ._.

Tak, ty. Przepraszam<3
Obrazek
I'm 12 years old and what is this?
Zibi
Techniczny
Techniczny

Dołączył (a): 19 lip 2010, o 18:13
Pochwały: 64

26.02.11 KRAKÓW wrażenia

Postprzez Inalion » 27 lut 2011, o 12:26

Zibi napisał(a):bo używasz magicznej liczby mnogiej a jej magia polega na tym że każdy może odebrać że chodzi o niego.

uderz w stół a nożyce się odezwą ._.
Zibi napisał(a): Nie chcesz dram to nie obrażaj ludzi a nie spodziewaj się, że każdy Ci przytaknie i będzie fajnie.

przepraszam jeżeli poczułeś się obrażany, bynajmniej nie miałam tego na celu. Za to ładnie Wam wychodzi obrażanie innych w reakcji pseudo obronnej :3 Ukamieniuj mnie jeszcze, bo mam inne zdanie niż Ty. O Boże Boże. Mistrz dramy =.^
Inalion
Administrator Troll
Administrator Troll

Dołączył (a): 10 sty 2010, o 20:10
Pochwały: 46

26.02.11 KRAKÓW wrażenia

Postprzez wanar » 27 lut 2011, o 12:37

Ja sie może wypowiem jako jeden z tych "randomów"... Praktycznie rzecz biorąc, nie odczułem żadnej dyskryminacji ze strony użytkowników forum, czy to pod wpływem alkoholu czy też trzeźwych. Co prawda, początkowo widać było zaskoczenie, ale można sie było domyślić, że jest sporo osób które sie na BNC wybierały i są z Krakowa/okolic, więc się zjawią, by spędzić czas w gronie ludzi o podobnych zainteresowaniach. Zapewne wiekszość z nich nie pojawi się na kolejnych spotkaniach Kyuu, ale ja (i pewnie kilka innych osób też) zaczne sie tu w chociażby niewielkim stopniu udzielać i chodzić na kolejne spotkania, bo bawiłem się świetnie ^^
Co do osób, które wychodziły się napić: przez cały czas działo się coś, tak że właściwie szkoda było mi z tego rezygnować i iść pić, ale każdy przychodzi na takie spotkania w swoim celu, więc jeśli oni przyszli integrować sie przy procentach to ja nie widze w tym problemu, do póki nie uprzykrza to potem zabawy innym ;)
wanar
Kouhai
Kouhai

Dołączył (a): 27 lut 2011, o 12:05

26.02.11 KRAKÓW wrażenia

Postprzez Zibi » 27 lut 2011, o 12:41

Inalion napisał(a):uderz w stół a nożyce się odezwą ._.

Czyli jednak byłem nawalony bo zareagowałem?... Wręcz automatycznie doszły mi 4 promile do organizmu =='

Inalion napisał(a):przepraszam jeżeli poczułeś się obrażany, bynajmniej nie miałam tego na celu. Za to ładnie Wam wychodzi obrażanie innych w reakcji pseudo obronnej :3

Wiem, że nie miałaś ==' ARGH, nie do końca o to mi chodziło, ale co tam D< A co do obrażania, to yy.. obraziłem Cię w którymś momencie? Tyż, przepraszam ♥

Podziękowania dla Cukra, że się nie wtrącał w dramę. Loffciam Ciem<3

Spoiler: pokaż
Obrazek

edit:
Ukamieniuj mnie jeszcze, bo mam inne zdanie niż Ty.

Jakież to typowe =='
Obrazek
I'm 12 years old and what is this?
Zibi
Techniczny
Techniczny

Dołączył (a): 19 lip 2010, o 18:13
Pochwały: 64

26.02.11 KRAKÓW wrażenia

Postprzez Inalion » 27 lut 2011, o 12:52

wanar, cześć waanaaaar %D fajnie Cię widzieć wśród naszych : D + cieszę się, że spotkanie Ci się podobało ♥
wanar napisał(a):przez cały czas działo się coś, tak że właściwie szkoda było mi z tego rezygnować

miałam wyrzuty sumienia jak poszłam do kfc coś zjeść XDDD
Inalion
Administrator Troll
Administrator Troll

Dołączył (a): 10 sty 2010, o 20:10
Pochwały: 46

26.02.11 KRAKÓW wrażenia

Postprzez wanar » 27 lut 2011, o 13:29

Inalion napisał(a):miałam wyrzuty sumienia jak poszłam do kfc coś zjeść XDDD

I dobrze Ci tak, powinnaś sie wstydzić tego że opuściłaś ludzi i te wszystkie atrakcje dla własnych zachcianek xD
(Ja też poszedłem jeść w pewnym momencie, ale ciii, nie mówcie jej ^^)
wanar
Kouhai
Kouhai

Dołączył (a): 27 lut 2011, o 12:05

26.02.11 KRAKÓW wrażenia

Postprzez Turii » 27 lut 2011, o 14:03

Co do wrażeń. Rozczytałam wcześniejsze posty i może też się wypowiem. Nie ma z czego robić Dram (nie mówię tu o nikim konkretnym) po prostu tak uważam. Czasem każdy powie coś lub zrobi coś co innym może się nie spodobać. Jeśli ktoś na spotkaniu zrobił coś za co mu będzie wstyd to będzie mu wstyd jeśli nie to nie no cóż taka prawda że każdy może się wygłupić albo palnąć coś, wyrazić opinię którą ktoś zjedzie. Może niektóre rzeczy nie były tyle żałosne co nie przemyślane. Kto się napił to się napił, kto grał w butelkę ten grał, kto nie wiem co robił to też robił i już. Owszem każdy może mieć swoje zdanie, Inalion, Zibi, Pycio i cała reszta. Ja ze swojej strony uważam że spotkanie było udane.

Mi osobiście podobało się najbardziej robienie identów i gra w księżyc. Sama nie mogłam z początku odgadnąć zasady ale w końcu się udało. Na pomysł z identami wpadłyśmy z Rosją (nigdy jej nicku nie zapamiętam) tak nagle gdy zdałyśmy sobie sprawę z tego że jest nas sporo i może to być dobra zabawa, no i właściwie była bo przyłączyło się do nas sporo osób. Muszę podziękować za to że wszystkie moje przybory rysownicze wróciły do mnie co do jednego za co bardzo dziękuję.

DDR...głupotą było u mnie odpalenie sobie Dragon Force zapominając o lvlu hard jaki był na macie na której skakałam i oczywiście o prędkości utworu...odpadłam bardzo szybko i właściwie nie wiem czy to nie lepiejxD I tu wyrażam wielki podziw dla wszystkich którzy dobrze skaczą.

Co do sesji...był fail ale można było się pośmiać. Następnym razem będzie scenariusz nie hardcore jak wczoraj.
Obrazek
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Turii
Senpai
Senpai

Dołączył (a): 28 lis 2010, o 18:54

26.02.11 KRAKÓW wrażenia

Postprzez Pobe » 27 lut 2011, o 15:58

Cześć ludzie!
Bilbo Baggins napisał(a):Połowy z was nie znam ani w połowie tak dobrze, jak chciałbym poznać, i mniej niż połowę z was lubię w połowie tak dobrze, jak na to zasługujecie.

Ale przynajmniej wszystkim (chyba wszystkim, jak ktoś się nie zgłosił, to dawać mi go tu) przybiłem lajka ;)
Ogólnie wielkie dzięki za zorganizowanie spotkania. Sam bym temu raczej nie podołał, zwłaszcza, że nie mam takich zasobów i nie mieszkam na miejscu. Podziwiam ludzi, którzy mają miliard pomysłów na zajęcie czasu dla ponad trzydziestu osób :)

Dziękuję za zabawę z inwitkami, za mnóstwo dolewek, za hardkorową sesję, za ddra, za księżyc (prawie jak słoneczko ;)) za twistera, za mnóstwo przytulania hug-wampira, za obiadek w KFC, za rozmowy o wszystkim, za grę w butelkę i za odprowadzenie pod dworzec Iwony i mnie po wszystkim.

Jesteście fajnymi ludźmi. Nie kłóćcie się :)
Obrazek
--
Let us hope that Mr Potter will always be around to save the day.
Pobe
Kyaku
Kyaku

Dołączył (a): 27 lut 2011, o 14:38

Re: 26.02.11 KRAKÓW wrażenia

Postprzez Saaa~chan » 27 lut 2011, o 17:21

Pobe napisał(a):Jesteście fajnymi ludźmi. Nie kłóćcie się :)

Dobrze gada xDXD! polac mu!
Saaa~chan
Senpai
Senpai

Dołączył (a): 12 cze 2010, o 20:13

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania forumowe