Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

• Bannery
Hakashi

26.02.11 KRAKÓW wrażenia

Spotkania forumowe i eventy organizowane, lub współorganizowane przez kyuu.pl.
Regulamin działu
Tutaj znajduje się archiwum spotkań forumowych. Jeśli jesteś zainteresowany odbywającymi się w Krakowie spotkaniami mangowymi szukaj informacji na naszym facebooku!

Re: 26.02.11 KRAKÓW wrażenia

Postprzez Zibi » 27 lut 2011, o 01:08

Moni_que napisał(a):Ps. Zibi w konwencji jako Harry Potter z Kodim jako Lucjusz Malfoy czy z Bożo jako Hermiona ;P
Ps. Sorki, że tak ci dokuczaliśmy z Micatee , ale tak słodko się peszysz <hug>.

Micatee~ napisał(a):No właśnie, to jest kochane, nie ma co się fochać<3 kto się czubi ten się lubi nee ^^

Spoczko, mój foch trwa średnio 5 sekund. A ten dłuższy to po prostu w kiblu byłem XD

Micatee~ napisał(a):lizanie się z osobami które zna się kilka godzin jest dla mnie trochę dziwowe~

Exactly one of my 12513653 points xD

A co do czucia to można wypić mało a i tak będzie czuć jak się nie przegryzie/przepije/przeżuje czymś.
Swoją drogą, wiecie, że w starożytnym Rzymie sfery wyższe miały nawet specjalne "Rzygalniki" w domach co by nie rzygać po kątach? XD
Obrazek
I'm 12 years old and what is this?
Zibi
Techniczny
Techniczny

Dołączył (a): 19 lip 2010, o 18:13
Pochwały: 64

Re: 26.02.11 KRAKÓW wrażenia

Postprzez Kodii » 27 lut 2011, o 01:37

Inalion napisał(a):Swoją drogą nie twierdzę,m bynajmniej, że wszystkie osoby, które piły są żałosne. Uważam, że żałosny jest fakt, iż młodzież nie umie się bawić bez alkoholu i zawsze na spotkaniu musi być chociaż kropla : D To jest takie... dziwne. Zwłaszcza, że przez to picie mało się integrowaliście z resztą i w ogóle co to jest, picie dla samego bycia podpitym, nie dla przyjemności spędzania czasu ze znajomymi przy alkoholu XD"''' Ech.

Obrazek

Inalion napisał(a):no Zibi nie był XD

sugerujesz coś? >_<'
Ostatnio edytowano 27 lut 2011, o 01:48 przez Kodii, łącznie edytowano 1 raz
Kodii
Senpai
Senpai

Dołączył (a): 20 lut 2010, o 01:32

26.02.11 KRAKÓW wrażenia

Postprzez PYCIO » 27 lut 2011, o 01:46

Oj kodii jestem ciekaw kiedy tobie sie dostanie od in.
Obrazek
PYCIO
Senpai
Senpai

Dołączył (a): 20 sie 2010, o 22:19
Pochwały: 1

26.02.11 KRAKÓW wrażenia

Postprzez Micatee~ » 27 lut 2011, o 01:53

Zibi napisał(a):Spoczko, mój foch trwa średnio 5 sekund. A ten dłuższy to po prostu w kiblu byłem XD

heh xD

Zibi napisał(a):A co do czucia to można wypić mało a i tak będzie czuć jak się nie przegryzie/przepije/przeżuje czymś.
Swoją drogą, wiecie, że w starożytnym Rzymie sfery wyższe miały nawet specjalne "Rzygalniki" w domach co by nie rzygać po kątach? XD

zalezy też co się pije, od niektórych trunków bardziej się śmierdzi a od niektórych mniejxD
nom były, w średniowieczu tez mieli specjalne miejsca do rzygania xD

btw jeden koleś 'świerzak', nie z kyuu, który z wami grał w butelkę jest takim chujem, że gdybyście go znali/znały tyle co ja tobyście w życiu się nie przelizali/ły :3
Spoiler: pokaż
Obrazek
~♥
---------------------------------------------------------------------
fashion isn't a brand of clothing. it's a style of art.
Micatee~
Sensei
Sensei

Dołączył (a): 1 maja 2010, o 18:25

26.02.11 KRAKÓW wrażenia

Postprzez Ramroyd » 27 lut 2011, o 02:00

Impreza gibka, naprawdę zaskoczony byłem tym, że armia szybko się ogarnęła i nie robiła aż tak wielkiej wiochy. Było pozytywnie, było dużo ludzi, było cool. Gra w butelkę była ok, chociaż uważam, że miejsce do gry było niewłaściwe. A co do kłótni Inalion VS Pycio i Zibi - Whatever, chill guys. A ty Pycio następnym razem już nie podchodź, żeby po raz 10 powiedzieć, jak bardzo chce Ci się żygać o patrzenia na to wszystko, a przy żartobliwym przyciąganiu do stołu wydzierasz się jakby Cię napadli i chcieli pobić, bo z własnej wiedzy wiem, że takie zachowanie bardziej rzuca się w oczy przechodniów (i uszy) niż grupka grająca w butelkę przy stoliku, nawet jeśli od czasu do czasu cmokają się faceci.
Ramroyd
Kouhai
Kouhai

Dołączył (a): 27 lut 2011, o 01:46

26.02.11 KRAKÓW wrażenia

Postprzez Inalion » 27 lut 2011, o 10:44

Micatee~ napisał(a):choć Pycio, pij tyle, żeby nie było tego od ciebie czuć to będzie good i już :3

kocham Cię mamo ;w;
Micatee~ napisał(a):btw jeden koleś 'świerzak', nie z kyuu, który z wami grał w butelkę jest takim chujem, że gdybyście go znali/znały tyle co ja tobyście w życiu się nie przelizali/ły :3

ktory? : O napisz mi na pw %D
Ramroyd napisał(a):, żeby po raz 10 powiedzieć, jak bardzo chce Ci się żygać o patrzenia na to wszystko, a przy żartobliwym przyciąganiu do stołu wydzierasz się jakby Cię napadli i chcieli pobić, bo z własnej wiedzy wiem, że takie zachowanie bardziej rzuca się w oczy przechodniów (i uszy) niż grupka grająca w butelkę przy stoliku, nawet jeśli od czasu do czasu cmokają się faceci.

egzakly ._.

Strasznie nie lubię tego, że po takim zajebistym spotkaniu człowiek coś powie i od razu się na niego rzuci grupka ludzi, którym się wydaje, że jak napisał A to ma na myśli B =.^ Sorry, ale nie jesteście w ogóle partnerami do rozmowy z tego co widzę, więc dajcie spokój dramie ._. Swoją drogą, jak któryś mi zacznie rozpowiadać, że nazwałam go żałosnym to obiecuję, że dostanie w twarz : D Wbijcie sobie do głowy, że kompletnie nie to miałam na myśli i kompletnie nie to tamn jest napisane. Dzięki za dramę, Zibi$. Jesteś niezastąpiony, trololololol :(
Inalion
Administrator Troll
Administrator Troll

Dołączył (a): 10 sty 2010, o 20:10
Pochwały: 46

26.02.11 KRAKÓW wrażenia

Postprzez Cukier » 27 lut 2011, o 11:28

Ramroyd napisał(a):chociaż uważam, że miejsce do gry było niewłaściwe.

trzeba bylo zalatwic lepsza nikt nie bronil -_-''' albo sie nie dosiadac skoro nie pasowalo.

Ramroyd napisał(a):żygać

rzygać

Co do spotkania bardzo mi sie podobalo, szczegolnie ze to JA sprowadzilem tyle nowych ludzi %D Nie znam ich, ale sa bardzo fajni i swiezy (mysle, ze tego forum potrzebowalo, swiezej krwi). Ciesze sie, ze pod wzgledem ogranizacyjnym nie wyszlo failowo chociaz lekka obsuwa była %D Zapowiedziane atrakcje sie znalazly, miejsciowka byla, duza wiekszosc osob dobrze sie bawila, ale co sie dziwic spotkanie organizowalo jedno z najwiekszych for o dramie, mandze i anime %D Byly nawet nieletnie szychy fandomu i sam Der org B-conow %D wiec lans byl ♥

a teraz bale consow

- jezeli jakas atrakcja sie nie podoba, wide gra w butelek, to miejsca bylo na tyle zeby ja ignorowac i nie podchodzic, bo uwazam (pewnie mi sie dostanie zaraz) ze hipokryzja jest podchodzic, patrzec jak sie cmokaja w policzek chlopcy (no dobra pozniej bylo w usta, ale nie wszyscy) drzec ryjka ze "omg omg bede rzygal, co wy robicie, jak tak mozna" po czym przyjsc znow i patrzec, liza sie czy sie nie liza, jak mohery -_-'' troche tolerancji, to tylko zabawa, powtarzam, ZABAWA.

- nie wiem czy byliscie najebani, nachlani, zachwiani, czy was glowa bolala, podpici, czy ch wie co wam sie dzialo, ale jak do 13stoletniej dziewczynki podchodzi chlop od ktorego wali alkoholem na kilometr i zaczyna smety, po czym ona kaze mu odejsc a on ja wyzywa od randomow i ze spotkania dla takich jak ona sa w galerii krakowskiej, zeby wypier... bo tu sie bawi kyuu.pl uwazam za ZALOSNE. Nachalne nagabywanie dobrze bawiacych sie ludzi i psucie im imprezy w cale nie jest fajne.

- co do alkoholu sie nie wypowiem bo mialem isc z wami %D ale obiecalem ze nie i obietnicy trzeba bylo dotrzymac (co sie bardzo oplacalo swoja droga %D) Gdybym zaczal sie rozwodzic kto pil kto nie pil czy to zalosne czy nie bylbym hipokryta wiec whatever %D

- Co do tego kto jest zalosny, nie rozumiem o co chodzi Zibiemu ktory napisal ze gra w butelke jest zalosna czy jakos tak, co w jego rozumieniu = ludzie ktorzy wykonuja czynnosc tez sa zalosni. W takim razie ty mozesz pisac, ze cos robimy zalosnego ale my juz np nie ? troszke nie fair.

Reasumujac, pomimo kilku minusow, spotkanie bylo swietne, przynajmniej jak dla mnie ♥

PS. Foxik sie nie zemna ani nie przywital ani nie zagral w butelke ;< czyzbys mnie juz nie lubil ? ;<<<<<<<<<<<
Obrazek
Cukier
Kakka
Kakka

Dołączył (a): 28 wrz 2010, o 08:25
Pochwały: 11

26.02.11 KRAKÓW wrażenia

Postprzez Zibi » 27 lut 2011, o 11:30

Inalion napisał(a):Sorry, ale nie jesteście w ogóle partnerami do rozmowy z tego co widzę, więc dajcie spokój dramie ._.

Ty też nie. Małą mi robi różnicę czy jestem żałosny czy tylko moje zachowanie jest żałosne, chodzi o samo słowo które jest po prostu obraźliwe i nie ma miejscu. Tak samo jak określenie "najebany" które nie pasuje do nikogo z pijących. Ale oczywiście, znowu wszyscy na około są źli bo nie czytamy Ci w myślach i nie wiemy o co Ci tak naprawdę chodzi.
napisał A to ma na myśli B

Napisałaś że zachowanie jest żałosne? napisałaś. Napisałaś, że niektórzy byli najebani? napisałaś. O to się czepiam więc w czym problem?

edit:
W takim razie ty mozesz pisac, ze cos robimy zalosnego ale my juz np nie ? troszke nie fair.

W drugą stronę, wy zaczęliście XD

A ta 13 letnia dziewczynka... WTF? O_o
Obrazek
I'm 12 years old and what is this?
Zibi
Techniczny
Techniczny

Dołączył (a): 19 lip 2010, o 18:13
Pochwały: 64

26.02.11 KRAKÓW wrażenia

Postprzez Saaa~chan » 27 lut 2011, o 11:35

Ejć ja mam pytanie.Kto się w ogóle nawalił xDXD? Bo w sumie nie wiem xDXd Tyle co czułam wóde od Pycia xDXD
Saaa~chan
Senpai
Senpai

Dołączył (a): 12 cze 2010, o 20:13

26.02.11 KRAKÓW wrażenia

Postprzez Inalion » 27 lut 2011, o 11:50

Zibi napisał(a):Ty też nie. Małą mi robi różnicę czy jestem żałosny czy tylko moje zachowanie jest żałosne, chodzi o samo słowo które jest po prostu obraźliwe i nie ma miejscu. Tak samo jak określenie "najebany" które nie pasuje do nikogo z pijących. Ale oczywiście, znowu wszyscy na około są źli bo nie czytamy Ci w myślach i nie wiemy o co Ci tak naprawdę chodzi.

popier**liło Cię za przeproszeniem? =.^ sprawia Ci przyjemność robienie dramy z niczego? =.^ To była przyjacielska krytyka, nic więcej. Widzę że nie masz jaj na tyle, żeby ją przyjąć. Przykre. Zwłaszcza że do cb była kierowana w zaledwie małym stopniu. Nie wiem, czy masz gorszy dzień/tydzień/miesiąc/cokolwiek, ale daj sobie spokój i nie wyżywaj się na innych, proszę ;o
Cukier napisał(a):- Co do tego kto jest zalosny, nie rozumiem o co chodzi Zibiemu ktory napisal ze gra w butelke jest zalosna czy jakos tak, co w jego rozumieniu = ludzie ktorzy wykonuja czynnosc tez sa zalosni. W takim razie ty mozesz pisac, ze cos robimy zalosnego ale my juz np nie ? troszke nie fair.

i wiecie co z tego wynika? : D Że ja uważam, iż Zibi z Pyciem i innymi pijącymi zrobili cos żałosnego, cóż, każdemu się zdaża, za to Zibi uważa, że każda osoba, która grała w butelkę jest żałosnym człowiekiem : D Miło mi, że masz takie zdanie i o mnie, i o Saa i o całej reszcie randomów, których nawet nie znasz :3

Zibi napisał(a):W drugą stronę, wy zaczęliście XD

My? ._. chyba ja ._.
Inalion
Administrator Troll
Administrator Troll

Dołączył (a): 10 sty 2010, o 20:10
Pochwały: 46

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania forumowe