Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

• Bannery
Game Over

Uwagi dotyczące spotkań :3

Spotkania forumowe i eventy organizowane, lub współorganizowane przez kyuu.pl.
Regulamin działu
Tutaj znajduje się archiwum spotkań forumowych. Jeśli jesteś zainteresowany odbywającymi się w Krakowie spotkaniami mangowymi szukaj informacji na naszym facebooku!

Postprzez Cukier » 23 mar 2012, o 21:03

spoko chyba nie przebijecie zarzyganego oczka wodnego, złamanego łóżka, krzesła ogrodowego, metalowej ławeczki, taboretu i zarzyganego łóżka :3 Po za tym mam całkiem całkiem warunki pod ogniska tylko skombinować więcej ławek i git :3 więc jak was poznam to chętnie jakąś zrobię.

widac ze u mnie na domowce nie bylas : D wychodzace przez okno z drugiego pietra dziewczynki i palace sie obrusy to podstawa : D dalej leci juz tylko rysowanie po sobie karnych penisow silnie toksycznym impregnatem do plotna i zarywanie do wszystkiego co sie rusza a nie koniecznie ma cycki : D inne takie ^^ zapraszam, zapraszam, ognisko juz niedlugo : D
Obrazek
Cukier
Kakka
Kakka

Dołączył (a): 28 wrz 2010, o 08:25
Pochwały: 11

Postprzez Cookie-chan » 23 mar 2012, o 21:30

Chyba zaczynam rozumieć o co chodzi Shadryssowi z małymi chłopcami ;P
:D po za tym zazwyczaj ilość zniszczeń jest wprost proporcjonalna do epickości historii chodzących po ludziach po imprezie xd
Hmm mam zamiar się pojawić, chętnie wpadnę też na ognisko jak nic nie wypadnie :3 Muszę zobaczyć ten pożar lasu i inne klęski imprezowe o(^^)O
Cookie-chan
Sensei
Sensei

Dołączył (a): 6 mar 2012, o 00:23
Pochwały: 7

Postprzez Cukier » 23 mar 2012, o 21:38

OOOO Shadryss to do malych chlopcow zawsze mial slabosc, zawsze pierwszy do takich : D

wyslalem ci zaproszenie na fejsie, na ognisko : D mam nadzieje ze nie stronisz od alkoholi, bo od kiedy Ziby wyjechal, nie ma z kim pic D: a anka zgonuje po paru kieliszkach xD przepraszam aniu, musialem xD ♥

Co do tych historii po imprezowych, nie wiem czy wiesz ale fandom lubi ubarwiac : D wiec jak uslyszysz historie 14stolatka otwierajacego piwa katana i dlugowlosego wojownika, ktory rowniez w/w bronia otwieral, ale brzuchy "dresow" na przystanku to sie nie zdziw xD
Obrazek
Cukier
Kakka
Kakka

Dołączył (a): 28 wrz 2010, o 08:25
Pochwały: 11

Postprzez cpt Shadryss » 23 mar 2012, o 21:54

eh... Cukieros znowu coś bierzesz i masz zwidi.... nie ja zarywam nieletnich chłopców... tylko ty... zresztą ty zarywasz wszystko co się rusza biedny kotek.......

a takto impreza jak impreza jest alkohol i banda narąbanych zjebów to zawsze coś sie zniszczy... dlatego dobrze że istnieją ludzie którzy nie piją...

Fuck! koniec offotpa...
Obrazek
Demons inside command me
They're saying crush it, break it, smash it
Fuckin' kill 'em all!
I wanna torch it, burn it, scorch it, fuckin' stomp it out
Laugh as it blows away
cpt Shadryss
Ekipa
Ekipa

Dołączył (a): 26 kwi 2010, o 18:56

Postprzez Inalion » 3 cze 2012, o 21:45

Słyszałam ostatnio, że spotkania kyuu nic sobą nie prezentują oprócz picia, a także w ogóle nie ma sensu ich robić, bo co to ma być że forum robi spotkania. Mam więc pytanie do Was, czy się z tym zgadzacie i co ewentualnie można zmienić. Bo skoro puszczanie baniek mydlanych, spacerowanie po mieście w ładnych strojach inspirowanych japońską kulturą, wyjazd do Wesołego Miasteczka, (w planach) zoo, czy przeróżne gry to jest NIC i TYLKO PICIE, to ja NAPRAWDĘ już nie wiem co mam zrobić : D
Inalion
Administrator Troll
Administrator Troll

Dołączył (a): 10 sty 2010, o 20:10
Pochwały: 46

Re: Uwagi dotyczące spotkań :3

Postprzez zonk486 » 4 cze 2012, o 01:19

Inalion napisał(a):Słyszałam ostatnio, że spotkania kyuu nic sobą nie prezentują oprócz picia, a także w ogóle nie ma sensu ich robić, bo co to ma być że forum robi spotkania. Mam więc pytanie do Was, czy się z tym zgadzacie i co ewentualnie można zmienić. Bo skoro puszczanie baniek mydlanych, spacerowanie po mieście w ładnych strojach inspirowanych japońską kulturą, wyjazd do Wesołego Miasteczka, (w planach) zoo, czy przeróżne gry to jest NIC i TYLKO PICIE, to ja NAPRAWDĘ już nie wiem co mam zrobić : D

Nie wszystkie spotkania, a jeśli są takie, to nie przez większość czasu jest tylko picie... Co oczywiście nie zmienia faktu, że alkohol leje się dość szerokim strumieniem na każdym spotkaniu kyuu, na którym bywam <z wyjątkiem K-On party, ale to nie było typowe spotkanie kyuu>. Osobiście dla mnie spotkania forumowe to miejsce, gdzie mogę powiymieniać się wrażeniami odnośnie oglądanych anime, przeczytanych manga oraz (i na to kładę największy nacisk) spędzenie czasu z innymi użytkownikami forum. Co należałoby zmienić w spotkaniach forumowych? Osobiście myślę, że warto by było, żeby odbywały się one w dość regularnych odstępach czasu <jestem zdania, że raz w miesiącu jakieś spotkanie forumowe wystarczy> no i oczywiście kwestia względna alkoholu - Skoro jest dokładnie zapisane w regulaminie forum, co i jak robić w przypadku imprezy alkoholowej, to stosowanie tegoż regulaminu jest co najmniej rekomendowane, o ile nie obligatoryjne.

A właśnie, pytanie do szeroko pojętej administracji forum: Czy fanpage kyuu na Facebook'u jest "odpowiednim miejscem na forum" do organizowania spotkań forumowych, czy jest to miejsce zupełnie poza ramami forum? i gdzie zaciera się granica pomiędzy zaproszeniem paru użytkowników forum, a oficjalnym spotkanime forumowym? Ostatnio bardzo mnie to trapi...
zonk486 - technik informatyk, technik prowadzenia dówniarskich kłótni, ecchitard,
Obrazek
Obrazek
Admin-san, zonk486 wa asobi ni ikimashita!!
*Odradza się czytanie postów tego użytkownika przez osoby o fanatycznym podejściu do anime typu Naruto i Death Note
zonk486
Hanshi
Hanshi

Dołączył (a): 8 sie 2010, o 00:21
Pochwały: 3

Postprzez Cookie-chan » 4 cze 2012, o 15:17

...to pojechałeś z grubej rury. Moim zdaniem wszystko spoko, tylko chyba to że po spotkaniu idziemy do pubu wszyscy odbierają jako dalszą część spotkania (ja też) i jak zaznaczyć że to już jest czysta integracja to w sumie na spotkaniach się nie pije- na bańkach, czy fashion walku, a po nich to inna sprawa. No oczywiście wyłączając imprezy domówkowo-ogniskowe ale też nie wiem czy podchodzą pod spotkania - tam się chleje równo. Ze swojej strony obiecuję pić z umiarem następnym razem ^^"
Inalion Myślę że mimo że jesteś obarczana odpowiedzialnością, to masz nieduży wpływ na to, kto co pije, bo mieszkamy w Polsce, a w tu spotkanie bez alkoholu to ... no, nie ma takich XD"
Cookie-chan
Sensei
Sensei

Dołączył (a): 6 mar 2012, o 00:23

Postprzez 462 » 14 cze 2012, o 12:48

Podstawowe pytanie:
Czy istnienie hejterów Kyuu cokolwiek zmienia?
Nadal są ludzie, którzy chodzą na spotkania i przychodzą nowe osoby.
Nawet jeśli na spotkaniach Kyuu będą praktykowane analne pociągi, picie na umór, gry w butelkę i inne hedonistyczne zajęcia, to co w tym złego jeśli się podoba uczestnikom?
462
Senpai
Senpai

Dołączył (a): 24 lip 2011, o 16:57
Pochwały: 5

Postprzez Inalion » 14 cze 2012, o 22:34

462, takim gadaniem tylko wyrobisz naszym spotkaniom złą opinię XDD Nie mniej jednak czasem trzeba wiedzieć kiedy przestać. Zważ na to, że po oglądnięciu zdjęć, ze spotkania, na którym robiliście sobie gejowskie żarty kilkanaście osób powiedziało, że cieszy się, iż ich nie było. Gdyby każde spotkanie tak wyglądało nikt by nie przychodził. I tak już dużo osób się wyruszyło, część dlatego, iż ubzdurała sobie, że jak idziemy do knajpy na dwa piwa to jesteśmy narąbani i nic nie mamy do zaoferowania : D
Inalion
Administrator Troll
Administrator Troll

Dołączył (a): 10 sty 2010, o 20:10
Pochwały: 46

Postprzez Saddest Dog » 22 paź 2012, o 20:56

lol, fajnie było.
#czas #wstawić #tu #trumienkę #!!! #111 #jedenjedenjeden

Obrazek
Saddest Dog
Troll