Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

• Bannery
SHIMAshop

Spotkanie 17.10

Spotkania forumowe i eventy organizowane, lub współorganizowane przez kyuu.pl.
Regulamin działu
Tutaj znajduje się archiwum spotkań forumowych. Jeśli jesteś zainteresowany odbywającymi się w Krakowie spotkaniami mangowymi szukaj informacji na naszym facebooku!

Spotkanie 17.10

Postprzez Inalion » 18 paź 2010, o 00:36

Swoją drogą. Wiecie, że w regulaminie jest napisane, że żadna osoba z poza forum nie ma prawa być na spotkaniu? :3 Proszę randomów o założenie kont i pisanie D<
Inalion
Administrator Troll
Administrator Troll

Dołączył (a): 10 sty 2010, o 20:10
Pochwały: 46

Spotkanie 17.10

Postprzez Ramroyd » 18 paź 2010, o 00:37

JA CHCĘ ADMINA!!

Edit: Jeśli Randomowi nie wolno być na spotkaniu Kyuu... to skąd może o tym wiedzieć, skoro nie ma dostępu do regulaminu? xD
Ramroyd

Spotkanie 17.10

Postprzez Inalion » 18 paź 2010, o 00:39

W sumie racja XDDDDDDDDD Ale, osoby które randomy przyprowadzają powinny wiedzieć ^^' Błagam Was, to są spotkania kyuu, a nie krakowskie spotkania fandomowe ^^' To nic nie kosztuje, chociaż założyć konto i zostać pasożytem spotkaniowym :< Jeszcze chwila i będzie można mówić, że się coś ma wspólnego z kyuu jak nigdy w życiu nawet się nie widziało forum na oczy D:
Inalion
Administrator Troll
Administrator Troll

Spotkanie 17.10

Postprzez Cukier » 18 paź 2010, o 00:48

osób było około 16stu, albo i więcej. Było ok, fajnie że były 2 maty. Kodii jak zwykle wymiatał, La skakała wysooooko xD co podobało się strasznie Saa i w sumie wszystkim którzy siedli sobie z przodu żeby podziwiać xD Fandom bez zboczeńców to nie fandom ^^ myślę że powinniśmy napisać do producenta mat i stepmanii żeby nam płacili, bo takiej reklamy jaka La i Zibi robią to nigdzie nie ma xD Nie było ani kropli alkoholu! aż dziwne xD

Ramroyd napisał(a):JA CHCĘ ADMINA!!

Edit: Jeśli Randomowi nie wolno być na spotkaniu Kyuu... to skąd może o tym wiedzieć, skoro nie ma dostępu do regulaminu? xD

z tego samego źródła z którego wiedzą o spotkaniu ^^
Obrazek
Cukier
Kakka
Kakka

Dołączył (a): 28 wrz 2010, o 08:25
Pochwały: 11

Re: Spotkanie 17.10

Postprzez Saaa~chan » 18 paź 2010, o 16:59

liquidsugar napisał(a):osób było około 16stu, albo i więcej. Było ok, fajnie że były 2 maty. Kodii jak zwykle wymiatał, La skakała wysooooko xD co podobało się strasznie Saa i w sumie wszystkim którzy siedli sobie z przodu żeby podziwiać xD Fandom bez zboczeńców to nie fandom ^^ myślę że powinniśmy napisać do producenta mat i stepmanii żeby nam płacili, bo takiej reklamy jaka La i Zibi robią to nigdzie nie ma xD Nie było ani kropli alkoholu! aż dziwne xD

Ramroyd napisał(a):JA CHCĘ ADMINA!!

z tego samego źródła z którego wiedzą o spotkaniu ^^

Ejc poczułam sie jak główny forumowy zbok >___< nie moja wina, że tak oczy mi latały nooo ._. i muszę przyznać, że tyłek Zibiego był największą atrakcją dla gapiów xD
Saaa~chan
Senpai
Senpai

Dołączył (a): 12 cze 2010, o 20:13

Spotkanie 17.10

Postprzez Inalion » 18 paź 2010, o 19:30

Mogę wiedzieć kto pozapraszał tych ludzi z poza forum? ^^' Błagam Was, niech oni chociaż konta założą D: SŁUCHAJCIE WŁASNEGO ADMINA D<
Inalion
Administrator Troll
Administrator Troll

Spotkanie 17.10

Postprzez Hantaa » 18 paź 2010, o 22:15

In, jesteś tak okrutna. Przecież mówiłem ci, że te dzieci mieszkają w galerii. Pewnie nie mają mamy. Następnym razem możesz je zjeść, jeden był dość pulchny, ale nie wiem czy by ci smakowały. Ja bym się osobiście brzydził.
I weźcie tak ostentacyjnie nie gapcie się na La-chan jak skocze i jeszcze krzyczycie o tym. Ona się biedna zasłania i nie skacze, a ja się na strzałkach nie mogę skupić.
Hantaa
Kouhai
Kouhai

Dołączył (a): 22 sty 2010, o 10:49

Spotkanie 17.10

Postprzez Inalion » 18 paź 2010, o 22:19

Ej wiecie co Wasz... w sumie nasz poziom mnie czasem przeraża ^^' Gdyż po pierwsze z dziećmi w ogóle nie trzeba było rozmawiać, a już na pewno nie wkurwiać się na nie, bo słyszałam, że niektórzy się zdenerwowali, jakby były ignorowane to by poszły... Gapienie się na cudze cycki/dupę i krzyczenie o tym też nie jest....e... fajne ^^' Co nie zmienia faktu, że w końcu chciałabym się dowiedzieć co za mądry człowiek pozapraszał obcych D< Nic do nich nie mam ale niech POZAKŁADAJĄ KONTA NA KYUU. K*rwa.
Inalion
Administrator Troll
Administrator Troll

Spotkanie 17.10

Postprzez Wergiliusz » 22 paź 2010, o 01:30

Yo!
milo slyszec jak jezdzicie po mnie per "random"
wiem, troche glupio wyszlo, bo akurat bylem w krku a nie mialem co ze soba zrobic...
po za tym rozumiem ze nie do konca powinien sie zlazic kto tylko moze...
ale... no... uchmmm...
tak wiec k*rwa raczylem z laski swojej zrobic konto na kyuu!
a tak po prawdzie odwiedzalem kiedys od czasu do czasu to forum, a ze wiekszosc forumowiczow <nie nie tutaj, co ciekawe>
mnie lekko "odpycha" swoim "wyrafinowaniem" i "dosc luzna ekspresja wlasnego zdania" nie zakladam kont, nie pisze postow i nie za czesto wchodze na jakiekolwiek fora...
tak wiec: witam was serdecznie i cieplo< co ostatnio, w "chlodne, jesienne wieczory" moze byc lekkim zaskoczeniem>
i dziekuje ze nie powiedzieliscie czegos per: "wyp******** randomie stad" zanim zdazylem cokolwiek powiedziec.
jestem randomem!
Wergiliusz
Kouhai
Kouhai

Dołączył (a): 19 paź 2010, o 22:10

Poprzednia strona

Powrót do Spotkania forumowe