Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

• Bannery
SHIMAshop

Spotkanie 3.10.10

Spotkania forumowe i eventy organizowane, lub współorganizowane przez kyuu.pl.
Regulamin działu
Tutaj znajduje się archiwum spotkań forumowych. Jeśli jesteś zainteresowany odbywającymi się w Krakowie spotkaniami mangowymi szukaj informacji na naszym facebooku!

Re: Spotkanie 3.10.10

Postprzez Lacrimosa » 4 paź 2010, o 00:14

Inalion napisał(a):Na prawdę ładnie wyszłaś na tym zdjęciu, tak... mega eterycznie! :O

xDDDDDDDDDDD
Kłamiesz >w<'' xDD <nie widziała zdjęcia, ale co tam.... xDD>

Aww... ja chce jeszcze raz ;w; Tylko że kostki nie czuje xD Ale jestem z siebie dumna, yay... przeszłam w końcu Bad Apple!! na heavy *w*

Kocham Was <osmiorniczka>
Lacrimosa
Kakka
Kakka

Dołączył (a): 22 sty 2010, o 09:56

Postprzez Micatee~ » 4 paź 2010, o 00:16

Inalion napisał(a):Na prawdę ładnie wyszłaś na tym zdjęciu, tak... mega eterycznie! :O

przeczytałam 'mega erotycznie' xDD

a spotkanko zajebiste^^
Spoiler: pokaż
Obrazek
~♥
---------------------------------------------------------------------
fashion isn't a brand of clothing. it's a style of art.
Micatee~
Sensei
Sensei

Dołączył (a): 1 maja 2010, o 18:25
Pochwały: 1

Postprzez Inalion » 4 paź 2010, o 00:23

Erotycznie w sumie też :P Ale co ja z Wami będę gadać o zdjęciu którego nie widziałyście XD
Inalion
Administrator Troll
Administrator Troll

Dołączył (a): 10 sty 2010, o 20:10
Pochwały: 46

Postprzez Cukier » 4 paź 2010, o 10:06

Zibi napisał(a):Został jeden XXL... ja tego shitu sam nie piję więc będzie na za tydzień. I w sumie mieliśmy farta że schody nie działały.
Ogólnie, Zibi deklaruje że od tego momentu po czas bliżej nie określony pije tylko symbolicznie i na spróbowanie, bo 2 nieprzespane noce + TO COŚ chyba dość mocno dało mi się we znaki.
Odnośnie kąta pełnego ludzi:
Obrazek

Co do DDR'a to spodziewałem się że rozwalicie się tam gdzie chodzą ludzie i zaczniecie skakać. stąd mój sceptyzm :D
A, i będąc szczerym musze przyznać że liquid okazał się o wiele fajniejszym kolesiem niż się spodziwałem xD

Hahaha jazda była, wiecie ileśmy zrobili indirect kissów ? xD szkoda że większość w męskim gronie lol a później się Zibi dziwił że mu usta spierzchły xD

Mieliśmy zamiar się rozwalić tam za placem zabaw ale chyba genialna Iza wpadła na pomysł 3ciego piętra, chwalmy jej mądrość życiową alkoholika xD wie gdzie melanżować ;D

Nie będę pytał co o mnie myślałeś lol...

Kodii napisał(a):
Inalion napisał(a):
Kodii napisał(a):Co do DDR'a, to nastepnym razem prosiłbym o skakanie w jedną osobę ^^ Wydaje mi się że mata ma małe pęknięcie przy kablu... ^^''

D: w gruncie rzeczy, jak zepsuliśmy to moglibyśmy się złożyć na nową... To nie wyjdzie dużo, 150 złotych na 20 osób :3

Narazie nie ma takiej potrzeby ^^

a może ogólnie się złożymy na forumową matę, ja lapka mogę przynosić, to się nie niszczy chyba że ktoś po nim poskacze xD ale mata jednak się zużywa i szkoda Kodiiego narażać na koszta, wyjdzie nas to raptem po okolo 7,50 a jak się więcej ludzi złoży to mniej, a zabawka była by na każde spotkanie.
Tak samo może jakaś składka na napoje... rozgrzewające xD tak żeby to sprawnie szło i nikt się nie błąkał godzine po starowiślnej szukając żabki xD

Z moich fotek połowa się nie nadaje, wziąłem aparat studyjny z sesji zamiast plenerowy ;/ ale starałem się każdemu w miarę fajną fotkę strzelić, muszę przyznać że część z was jest bardzo fotogeniczna ;D Naj naj modelką była Bożo xD
Obrazek
Cukier
Kakka
Kakka

Dołączył (a): 28 wrz 2010, o 08:25
Pochwały: 11

Postprzez Miyu » 4 paź 2010, o 11:26

Micatee~ napisał(a):przeczytałam 'mega erotycznie' xDD

też tak przeczytałam xDDD
"Yeah, I really thought you were aware
That I could be your worst nightmare
Say a prayer, you don't wanna hate me"
Miyu
Kouhai
Kouhai

Dołączył (a): 1 paź 2010, o 17:21

Postprzez Saaa~chan » 4 paź 2010, o 15:26

liquidsugar napisał(a):
Kodii napisał(a):
Inalion napisał(a):
Kodii napisał(a):Co do DDR'a, to nastepnym razem prosiłbym o skakanie w jedną osobę ^^ Wydaje mi się że mata ma małe pęknięcie przy kablu... ^^''

D: w gruncie rzeczy, jak zepsuliśmy to moglibyśmy się złożyć na nową... To nie wyjdzie dużo, 150 złotych na 20 osób :3

Narazie nie ma takiej potrzeby ^^

a może ogólnie się złożymy na forumową matę, ja lapka mogę przynosić, to się nie niszczy chyba że ktoś po nim poskacze xD ale mata jednak się zużywa i szkoda Kodiiego narażać na koszta, wyjdzie nas to raptem po okolo 7,50 a jak się więcej ludzi złoży to mniej, a zabawka była by na każde spotkanie.
Tak samo może jakaś składka na napoje... rozgrzewające xD tak żeby to sprawnie szło i nikt się nie błąkał godzine po starowiślnej szukając żabki xD

Z moich fotek połowa się nie nadaje, wziąłem aparat studyjny z sesji zamiast plenerowy ;/ ale starałem się każdemu w miarę fajną fotkę strzelić, muszę przyznać że część z was jest bardzo fotogeniczna ;D Naj naj modelką była Bożo xD

Ja tam kupiłam na allegro za 49.99 z przesyłką razem, więc na prawde dużo nie wyjdzie xD taniej niż za nasze jabole.
PS; Mój sweterek jedzie komandosem T.T
Saaa~chan
Senpai
Senpai

Dołączył (a): 12 cze 2010, o 20:13

Postprzez Nika2272 » 4 paź 2010, o 22:48

Kupmy tego ddra. Szkoda niszczyć Kodiiemu ^^. Ja mam za 50 ze sklepu koło Matecznego, ale się nie umywa do maty Kodiiego. więc lepsza droższa. ma dłużej będzie :D
Nika2272
Kouhai
Kouhai

Dołączył (a): 8 cze 2010, o 16:56

Postprzez Kodii » 4 paź 2010, o 22:48

Taka mata jak moja, widziałem ją dziś za 89.90 gdzies w internecie ^^
Kodii
Senpai
Senpai

Dołączył (a): 20 lut 2010, o 01:32

Re: Galerie ze spotkań

Postprzez BozoWporzo » 4 paź 2010, o 23:47

Nyaa~~ :3 na spotkanku było zaje~~ :3 i czekam na następne :D , Cukier a za tą najlepszą modelkę to: "wiem gdzie mieszkasz :P" poza tym jak co to mogę w całości crossdress przyjść a nie tylko kucyk~~ :3
BozoWporzo
Senpai
Senpai

Dołączył (a): 29 wrz 2010, o 20:13

Postprzez Micatee~ » 5 paź 2010, o 00:05

tylko nie mów potem że cię ktoś do tego zmuszał jak sam proponujesz;P
Obrazek
~♥
---------------------------------------------------------------------
fashion isn't a brand of clothing. it's a style of art.
Micatee~
Sensei
Sensei

Dołączył (a): 1 maja 2010, o 18:25
Pochwały: 1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania forumowe