Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

• Bannery
Game Over

Wakacje 2013

Spotkania forumowe i eventy organizowane, lub współorganizowane przez kyuu.pl.
Regulamin działu
Tutaj znajduje się archiwum spotkań forumowych. Jeśli jesteś zainteresowany odbywającymi się w Krakowie spotkaniami mangowymi szukaj informacji na naszym facebooku!

Wakacje 2013

Postprzez Inalion » 17 mar 2013, o 03:13

Dwa lata temu wspólnie udaliśmy się nad morze. Chciałabym zapytać Was, drodzy użytkownicy, czy przejawiacie chęć ponownego spotkania tego typu, tzn wyjazdu na kilka dni GDZIEŚ. Ciekawi mnie kto byłby ewentualnie chętny : D
Inalion
Administrator Troll
Administrator Troll

Dołączył (a): 10 sty 2010, o 20:10
Pochwały: 46

Wakacje 2013

Postprzez Abuyin » 17 mar 2013, o 09:50

I tak dupa wyjdzie, a jak rzucę góry to mnie zlinczują ;D
Obrazek
Abuyin
Troll
Troll

Dołączył (a): 19 kwi 2011, o 02:08
Pochwały: 7

Wakacje 2013

Postprzez Kyu » 17 mar 2013, o 11:19

A gdzieeee? Chociaż ze mną to pewnie jak zwykle wyjdzie, zwłaszcza jeśli dopadną mnie jakieś wątpliwości. ;(
Jednak gdybym miała już coś, że szkoda byłoby marnować np. kupiła bilet na pociąg to bym musiała. XD
Chętna jestem ale nigdy nic nie wiadomo, do wakacji jeszcze trochę czasu...
Obrazek
Kyu
Hanshi
Hanshi

Dołączył (a): 29 sty 2010, o 22:11
Pochwały: 4

Wakacje 2013

Postprzez Smoq » 17 mar 2013, o 14:17

Jestem nowy, ale jestem za~!!!!
Koniecznie gory!
Sam juz organizowalem raz taki wyjazd, koszta na tydzien mozna spokojnie zmiescic w 200zl razem z prowiantem :).
Smoq
Senpai
Senpai

Dołączył (a): 18 lut 2013, o 20:11

Wakacje 2013

Postprzez Zibi » 17 mar 2013, o 14:51

Dobra, jest taka propozycja:
Mam znajomych znajomych (tak, podwójne), którzy wynajmują domki w Tylamnowej, to jest około 80km na południe od Krakowa. Do wyboru jest albo domek, albo piętro w domku, przy czym cena domku to około 100zł za dobę, niezaleznie od ilości osób a piętro to 20zł za osobe, jeśli mnie pamięć nie myli, przy czym te ceny mogą być lekko wyższe bo to starawe info i o szczegóły będziemy jak się zdecydujemy.
Byłem kilka razy w domkach i za prawdę powiadam wam, że są cudowne na takie wyjazdy integracyjne. W pobliżu są góry, jakieś spływy dunajcem na tratwach i takie tam, więc jest co robić poza normalnym siedzieniem na dupie.

Pytanie tylko czy jedziemy na weekend, czy na cały tydzień, bo miejsce jest dość oblegane i trzeba albo zarezerwować konkretny przedział czasu, znaczy tydzien, albo wstrzelić się w jakąś lukę na kilka dni.

-- 18 mar 2013, o 14:35 --

Okej, wszystko już wiem.
Wygląda to tak: http://www.tylmanowa.com.pl/Fotogaleria.html (domek drugi), płaci się 20zł od osoby bez różnicy ile osób jedzie, teoretycznie są tam 3 pokoje 3 osobowe i nie ma problemu żeby zarezerwować sobie domek na weekend + 2 dni.

Autor postu otrzymał pochwałę
Obrazek
I'm 12 years old and what is this?
Zibi
Techniczny
Techniczny

Dołączył (a): 19 lip 2010, o 18:13
Pochwały: 64

Wakacje 2013

Postprzez Haaldor » 7 kwi 2013, o 08:16

Ja też jestem jak najbardziej za, propozycja Zibiego brzmi całkiem fajnie ^^
Haaldor
Kouhai
Kouhai

Dołączył (a): 14 sie 2012, o 20:38
Pochwały: 1

Wakacje 2013

Postprzez zakius » 7 kwi 2013, o 20:54

No, mi by pasowało jakbym zabrał kilku znajomych, tak całkiem samemu jechać to głupio :D
Chociaż w planach było w te wakacje zarobić, animatsuri, omakai, wygrać bilety na soad ^^
Ale jakby co to można próbować, od dawna próbuję się "uspołeczniać", ale zwykle kończy się na rozmowie z Messerem o.O
zakius
Senpai
Senpai

Dołączył (a): 10 sie 2012, o 09:41
Pochwały: 3

Wakacje 2013

Postprzez Maho » 7 kwi 2013, o 21:00

Zibi napisał(a):Dobra, jest taka propozycja:
Okej, wszystko już wiem.
Wygląda to tak: http://www.tylmanowa.com.pl/Fotogaleria.html (domek drugi), płaci się 20zł od osoby bez różnicy ile osób jedzie, teoretycznie są tam 3 pokoje 3 osobowe i nie ma problemu żeby zarezerwować sobie domek na weekend + 2 dni.

Oja oja byłam tam jakieś 5 lat temu z rodzinką :D dokładnie w tym domku xD Jak na takie górskie domki to cena jest całkiem niezła. Domek jest (a przynajmniej wtedy był) w bardzo spokojnej okolicy, cisza spokój i żadnych przeszkadzających ludzi, poza ewentualnie zamieszkującymi drugi domek :) I w okolicy wiele ciekawych miejsc do zobaczenia.
Maho
Kouhai
Kouhai

Dołączył (a): 23 mar 2013, o 23:20

Wakacje 2013

Postprzez PYCIO » 1 maja 2013, o 18:05

Jestem za :) mam nadzieję że do wyjazdu nie wywalą mnie z roboty :P a i zalezy od terminu
Obrazek
PYCIO
Senpai
Senpai

Dołączył (a): 20 sie 2010, o 22:19

Wakacje 2013

Postprzez Yukarichan » 7 maja 2013, o 21:59

A może by tak jakiś dzionek w Łodzi? Nie jestem z Łodzi, ale mam do niej blisko ;3
Yukarichan
Kyaku
Kyaku

Dołączył (a): 7 maja 2013, o 20:39

Powrót do Spotkania forumowe