Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

• Bannery
SHIMAshop

Propozycja

Spotkania forumowe i eventy organizowane, lub współorganizowane przez kyuu.pl.
Regulamin działu
Tutaj znajduje się archiwum spotkań forumowych. Jeśli jesteś zainteresowany odbywającymi się w Krakowie spotkaniami mangowymi szukaj informacji na naszym facebooku!

Propozycja

Postprzez Haoyomi » 20 sie 2012, o 13:01

Tak sobie myślałam, myślałam i doszłam do wniosku, że może chciało by się wam zorganizować jakieś spotkanie Kyuu w Gliwicach ? :P
Piekielnie się kłaniam
Haoyomi
Senpai
Senpai

Dołączył (a): 10 lut 2012, o 23:15

Propozycja

Postprzez konichanka » 20 sie 2012, o 15:37

A może objazdówka po całej Polsce żeby każdy się załapał na swoją miejscowość? xD
Podpisałabym się pod Gliwicami bądź Katowicami, ale założe się, że się napale na spotkanie, wszystkim będę truć dupe, że ich spotkam, a potem znów nic z tego nie będzie, więc takim niemym głosem podłączam się pod propozycje Haoyomi, <osmiorniczka>
Spoiler: pokaż
Obrazek

Jeden drink 15 zł razy 10 to 110.
konichanka
Hanshi
Hanshi

Dołączył (a): 13 mar 2012, o 20:31
Pochwały: 20

Propozycja

Postprzez Inalion » 21 sie 2012, o 04:35

To zorganizujcie :) Ja mogę się zająć rozreklamowaniem u nas na fejsie i może na ogłoszeniach mangowych, ale to od ludzi, którzy w danym mieście mieszkają i przyjdą na owe spotkanie wszystko zależy. Pierwsze spotkania fajnie się rozkręca przychodząc ze znajomymi :P Pamiętajcie, żeby porobić zdjęcia ♥
Inalion
Administrator Troll
Administrator Troll

Dołączył (a): 10 sty 2010, o 20:10
Pochwały: 46

Propozycja

Postprzez konichanka » 26 wrz 2012, o 02:11

No i tym samym temat umarł :lol:
Och, jesteśmy tak mało ambitne i zorganizowane, wszyscy chcą zrzucić ciężar organizacyjny na Twe biedne plecy In xD
Obrazek

konichanka
Hanshi
Hanshi

Propozycja

Postprzez Haoyomi » 26 wrz 2012, o 11:58

Jeśli miałabym co najmniej 3 osoby do pomocy mogę nad tym pomysleć jednakże spotkanie raczej będzie się odbywało pod gołym niebem (Park Chopina) Niedaleko dworca więc osoby przyjazdne pociągiem raczej się nie zgubią. In! Twoim jedynym zadaniem będzie pomoc mi w zorganizowaniu takowej grupy XD Konichanka... :) :) ??? Jak ktoś ma propozycje piszcie na mojego FB. :-*
Piekielnie się kłaniam
Haoyomi
Senpai
Senpai

Propozycja

Postprzez konichanka » 26 wrz 2012, o 12:29

Chętnie bym się wypowiedziała i zgłosiła do pomocy, ale poziom mojego poczucia winy i zażenowania (po kolejnym spotkaniu na którym mnie nie było, a miałam być xD) osiągnął punk kulminacyjny i nie wiem czy chcę się ośmieszać jeszcze bardziej <osmiorniczka> xD
Nie znam się na Gliwicach, ale można się zasugerować Krakowskimi spotkaniami i iść sobie do jakiejś galerii handlowej, a np na dworcu albo tam gdzie mówisz zrobić sobie jakąś zbiórkę żeby się nikt nie pogubił :3
Jeśli mamy poparcie w reklamie ze strony In to myślę, że chociaż kilka osób powinno się zjawić :D Gorzej będzie z zapanowaniem nad gawiedzią i wyjściem z tego tak żeby nikt nie miał do nas pretensji o chujowość tego spotkania :D
Obrazek

konichanka
Hanshi
Hanshi

Propozycja

Postprzez Inalion » 26 wrz 2012, o 19:16

Jak będzie brzydka pogoda zawsze możecie iść do galerii/restauracji/kina/na piwo/cokolwiek.

Ja wszystko rozreklamuję, mogę nawet zrobić event na fejsbuku i wszystkich pozapraszać XD Ale powiedzcie gdzie, kiedy i o której dokładnie.

Konichanka nie przejmuj się tak, pierwsze spotkania zawsze są dziwne, ale mają swój mega integracyjny urok. Za to nie wiem jak u Was, ale u nas zawsze się znajdą ludzie, którym chociażbyś przychyliła nieba i tak będą narzekać, że było chujowo, więc nie ma co zwracać uwagi :3

MACIE ZROBIĆ ZDJĘCIA. Obowiązkowo :3 Chociaż ze 2.
Inalion
Administrator Troll
Administrator Troll

Re: Propozycja

Postprzez Haoyomi » 27 wrz 2012, o 13:00

Inalion napisał(a): gdzie, kiedy i o której dokładnie.

.

Najlepiej w weekend. Ale formalności muszę jeszcze dopracowac. Mysle że lepiej określi jedno konkretne miejsce i ewentualnie "miejsce awaryjne" bo będę organizować cos takiego poraz pierwszy i boje się anarchii. Odrazu mówię że troche czasu minie zanim wszystko zostanie zapięte na ostatni guzik (jak dobrze pójdzie 2 miesiace) więc... Na pewno wszelka pomoc będzie mile widziana
Piekielnie się kłaniam
Haoyomi
Senpai
Senpai

Propozycja

Postprzez Inalion » 27 wrz 2012, o 21:29

O jejku, ale co Ty chcesz ustalać? Wystarczy miejsce, np. park gdzieś tam, dzień, godzina i chętni ludzie. Jak boisz się że sama rozmowa integracyjna Was szybko znudzi to weź jakiejś gry planszowe, albo coś... Pamiętaj, że za 2 miesiące będzie śnieg, wiec spotkanie w plenerze Ci się nie uda... Chyba, że rzucanie śnieżkami :P
Inalion
Administrator Troll
Administrator Troll

Propozycja

Postprzez konichanka » 27 wrz 2012, o 22:16

MACIE ZROBIĆ ZDJĘCIA. Obowiązkowo :3
mamy rozumieć, że Ty się nie zjawisz? :<< Czemuuu?
Mam nadzieję, że ktokolwiek będzie zadowolony, bo pomimo starań jestem strasznie nędzną organizatorką nawet własnego mycia zębów xD Szkoda tylko, że się obudziłyśmy z Haoyomi, tak późno, bo majowe/czerwcowe słonko daje nam multum możliwości, czego nie można powiedzieć o październikowych opadach :( No cóż, zgadamy się gdzie można się wybrać, gdzie ewentualnie stamtąd uciec i jak się przełamiemy to zgłosimy się do Ciebie o pomoc w rozreklamowaniu tego spotkania :-*
Obrazek

konichanka
Hanshi
Hanshi

Następna strona

Powrót do Spotkania forumowe