Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

• Bannery
Game Over

Visual Shock - krakowska impreza w klimatach j-rock

Spotkania forumowe i eventy organizowane, lub współorganizowane przez kyuu.pl.
Regulamin działu
Tutaj znajduje się archiwum spotkań forumowych. Jeśli jesteś zainteresowany odbywającymi się w Krakowie spotkaniami mangowymi szukaj informacji na naszym facebooku!

Postprzez Inalion » 16 lip 2012, o 23:21

Krakowski Visual Shock NIE ZOSTAŁ odwołany!
Z przyjemnością informuję, że wbrew plotkom rozsiewanym przez osoby, które zrezygnowały z organizacji imprezy, pierwsza edycja Visual Shock: Born to be free odbędzie się TERMINOWO, 20 lipca (czyli w ten piątek) w klubie Imbir przy ulicy św. Tomasza 35, z tą różnicą, że o godzinie 19:00, nie 18:30. Serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności i nieporozumienia – możecie za nie podziękować młodej „grupie organizacyjnej” Beton-team, dla której ważniejszy od świetnej zabawy w gronie fanów j-rocka jest lans na dopisek świadczący o ich udziale w organizacji. Prosimy, nie dajcie się zwieść i nie wierzcie plotkom. Wciąż przyjmujemy także requesty muzyczne, tutaj: viewtopic.php?f=78&t=2527 Do zobaczenia na miejscu!
Inalion
Administrator Troll
Administrator Troll

Dołączył (a): 10 sty 2010, o 20:10
Pochwały: 46

Postprzez Ozzy » 17 lip 2012, o 21:22

To ja poproszę:
Nightmare - The World
L'arc-en-ciel - Chase
L'arc-en-ciel - X X X
Asian Kung-Fu Generation - Rewrite
High and Mighty Color - Ichirin no hana
Bump of Chicken - Karma
Itou Kanako - Hacking to the Gate
DWB feat. Fade - One Reason
Hyde - It's Sad
Karasu - Lastica
Despairs Ray - Redeemer
Dir en Grey - Red Soil
Gackt - Dybbuk
Gackt - White Eyes
Gackt - Paranoid Doll
Gackt - Ever
Gackt - Graffiti
Gackt - Ikitoshi ikeru subete ni tsugu
Gackt - Until the Last Day
girugamesh - Rocker's
lynch. - Shadowz
Maximum the Hormone - F
Mucc - nageki no kane
Mucc - Zetsubou
Mucc - Fuzz -Tunder groove ver.-
Utsu-p feat. Sekihan - Psychokinesis
X-Japan - I.V.
Ozzy
Kyaku
Kyaku

Dołączył (a): 3 lip 2012, o 13:49

Postprzez Inalion » 22 lip 2012, o 05:46

I jak Wam się podobała impreza? Ja powiem nieskromnie, ale prawdziwie, że dawno tak dobrze się nie bawiłam. Przyszła cała masa wyśmienitych ludzi, oprócz moich znajomych, z którymi w sporej większości nie widziałam się wieki, poznałam także nowych, genialnych, pozytywnie zakręconych ludzi. Trzeba było rozkręcić dance floora, więc, serio serio, pierwszy raz w życiu tańczyłam na tego typu zabawie, haha XD" Jestem dosyć statyczną osobą. Na szczęście obyło się bez żadnych dram, mimo, że osoby zapowiadające 'spuszczanie nam wpierdolu' pojawiły się, z odpowiednią obstawą (5 innych znajomych) :lol: Trochę mieliśmy problem z muzyką, mimo uwzględnienia 90% Waszych requestów, cóż, każdemu dogodzić nie można, a niektórzy są bardziej śmiali i podchodzili prosić o swoje piosenki :P Postaramy się to nadrobić na następnej edycji :3 Czekam na Wasze wrażenia!

Zapomniałabym. Zdjęcia można zobaczyć tutaj: https://www.facebook.com/media/set/?set ... 624&type=3

-- 23 paź 2012, o 17:43 --

Forum tematyczne kyuu.pl ma ogromną przyjemność zaprosić wszystkich fanów mocnej japońskiej muzyki oraz świetnej zabawy na drugą edycję krakowskiej imprezy w klimatach j-rockowych Visual Shock: Trick or Treat! Tym razem bawimy się w klubie Alternatywy 4 (Mały Rynek 4), 17 listopada od godziny 19:00. Postaramy się poprawić wszystkie niedociągnięcia z pierwszej imprezy, zadbamy o to, aby zafundować Wam niezapomniany wieczór!

Reqesty, tak jak ostatnio, przyjmujemy tutaj.

Obecność absolutnie obowiązkowa! :P

dupadupa.jpg

miejsce: http://www.impreza.krakow.pl/club-507-alternatywy_4.php
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Inalion
Administrator Troll
Administrator Troll

Postprzez RenorMirshann » 23 lis 2012, o 17:12

Nikt nie requestuje? Ja myślałem, że nie dam rady wpaść, ale jednak się pojawię ;]

Jeśli chodzi o kawałki, to lista Ozzy'ego (dwa posty wyżej) jest aktualna, + z mojej strony:

Girugamesh - Zantetsuken
Deluhi - Hybrid Truth, Orion Once Again
Defspiral - Salvage
Alice Nine. - Gemini I (The Void)
X Japan - Scars
NoGoD - Kamikaze
Dir en grey - Children
abingdon boys school - Freedom
The Gazette - Leech
HYDE - Midnight Celebration
DEAD END - Conception
DEATHGAZE - BLOOD, Ring the death knell
Acid Black Cherry - Pistol
ELLEGARDEN - Salamander
Hide - Doubt, Pink Spider
Miyavi - Day 1
MUCC - Ageha
D- 7th Rose
12012 - Wana
OZ - Detox, Reverse
RenorMirshann
Kyaku
Kyaku

Dołączył (a): 27 cze 2012, o 07:30

Postprzez Saddest Dog » 25 lis 2012, o 12:13

było seryjo O.K., a nawet trochę bardziej, więc tym mocniej żałować powinni ci co nie przyszli.
wydaje mi się, że więcej osób dobrze się bawiło, niż jojczyło, a to chyba znaczy, że nie było źle? :D
chyba, że miałam zwidy. XD no nic, do następnego, frajerzy. <osmiorniczka>
#czas #wstawić #tu #trumienkę #!!! #111 #jedenjedenjeden

Obrazek
Saddest Dog
Troll
Troll

Dołączył (a): 30 kwi 2011, o 20:44
Pochwały: 3

Postprzez Inalion » 26 lis 2012, o 00:57

Dziękuję wszystkim, za tak liczne przybycie, mimo przekładania terminu, kucykowego konwentu i nerdowskiej imprezy, na drugiej edycji Visual Shocka ponownie pojawiło się kilkadziesiąt osób, to właśnie dzięki Wam byliśmy w stanie zapewnić temu wydarzeniu pozytywny przebieg. Szczególne podziękowania kieruję w stronę kochanych helperów: Arcia i Californi oraz niezastąpionego didżejałkera, a współorganizatora: Cukra. Dziękuję także Ozzy'emu, za niezmienne zaangażowanie i nieocenianą pomoc w rozkręcaniu imprezy pełnej nieśmiałych piwoszy - gawędziarzy oraz Anju i Lennie za ogromną pomoc w doborze muzyki. Miłego dnia i do zobaczenia!

Inalion~

P.S. Drobna uwaga, następnym razem, proszę, dawajcie requesty jednak PRZED imprezą. Komputer, z którego puszczamy muzykę nie jest moim sprzętem codziennego użytku, a co za tym idzie na jego dysku nie znajduje się niezliczona ilość dyskografii najróżniejszych artystów XD
Inalion
Administrator Troll
Administrator Troll

Poprzednia strona

Powrót do Spotkania forumowe