Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

• Bannery
Manga

Wyjazd do Chorzowa

Spotkania forumowe i eventy organizowane, lub współorganizowane przez kyuu.pl.
Regulamin działu
Tutaj znajduje się archiwum spotkań forumowych. Jeśli jesteś zainteresowany odbywającymi się w Krakowie spotkaniami mangowymi szukaj informacji na naszym facebooku!

Wyjazd do Chorzowa

Postprzez Inalion » 20 kwi 2012, o 19:42

Kupiłam! Dzięki za info ♥ Dobra, to będzie 26 maja, jakieś obiekcje?
Inalion
Administrator Troll
Administrator Troll

Dołączył (a): 10 sty 2010, o 20:10
Pochwały: 46

Wyjazd do Chorzowa

Postprzez skoruppa » 21 kwi 2012, o 13:44

Jak coś to przedłużyli groupona jeszcze do dzisiaj. Wiec jak ktoś ma ochotę http://www.groupon.pl/oferty/katowice/O ... 14/.XWe0tF

Ja kupiłem aż 7 biletów ale w sumie dla siebie i znajomych :P Nie wiem w takim razie czy forumowo też się wybiorę ;) Się okaże :D
skoruppa
Kouhai
Kouhai

Dołączył (a): 3 lut 2012, o 14:52
Pochwały: 1

Wyjazd do Chorzowa

Postprzez Inalion » 21 kwi 2012, o 21:07

Dobra, ustaliłam termin na 26 maja, sobotę :) Mam nadzieję, że będzie wszystkim pasować, jak nie, to macie ostatnią szansę na płacz i błaganie XD Dogram wszystko z dojazdem i dam znać :)

Dobra kochani, każdy kto jedzie z Krk, planuję tego busa http://www.rda.krakow.pl/pl/kurs.php?id ... dp=121&k=p do Katowic. Stamtąd CZYMŚ do Chorzowa. Jak nam się nudzi, to z powrotem do Katowic do JAKIEGOŚ (propozycje?) baru/klubu na after party i jak tam sprawdzałam, to busy z Kat. do Krk jeżdżą całą noc, nie ma problemu :)
Inalion
Administrator Troll
Administrator Troll

Dołączył (a): 10 sty 2010, o 20:10
Pochwały: 46

Poprzednia strona

Powrót do Spotkania forumowe