Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

• Bannery
Game Over

Halloween Kraków 2011

Spotkania forumowe i eventy organizowane, lub współorganizowane przez kyuu.pl.
Regulamin działu
Tutaj znajduje się archiwum spotkań forumowych. Jeśli jesteś zainteresowany odbywającymi się w Krakowie spotkaniami mangowymi szukaj informacji na naszym facebooku!

Halloween Kraków 2011

Postprzez Oyasumi » 27 paź 2011, o 20:52

To co my tam mamy robić? :-D
Oyasumi
Kyaku
Kyaku

Dołączył (a): 28 sie 2011, o 19:11

Halloween Kraków 2011

Postprzez theorist » 27 paź 2011, o 20:58

ale pieprzycie jakbyście sie bez alkoholu nie umieli bawić,
niah niah niah niah

Spoiler: pokaż
Obrazek
Obrazek
Obrazek
theorist
Kakka
Kakka

Dołączył (a): 26 lut 2011, o 20:06
Pochwały: 20

Halloween Kraków 2011

Postprzez PYCIO » 27 paź 2011, o 21:05

Ja nie ide jak nie bedzie mozna pis i założe sie ze duzo osob oleje to :)
Obrazek
PYCIO
Senpai
Senpai

Dołączył (a): 20 sie 2010, o 22:19
Pochwały: 1

Halloween Kraków 2011

Postprzez Oyasumi » 27 paź 2011, o 21:07

Umiemy, ale nie na całonocną imprezę... Theo, musisz przyznać że odrobina alkoholu rozluźnia towarzystwo i jest FAJNIEJ.
Oyasumi
Kyaku
Kyaku

Halloween Kraków 2011

Postprzez Inalion » 27 paź 2011, o 21:08

Prawdę powiedziawszy daliście się Druidowi strollować - tak, to był żart :) Ale gratuluję Wam serdecznie, że jak nie ma alkoholu, to nie przychodzicie. Widać po co i dla kogo, może raczej dla czego, idziecie na imprezę :P Trolololo ♥

Pamiętacie, że rodzice są w domu, babcia jest w domu, co prawda piętro niżej, ale jednak? XD" I że dom jest wyremontowany ledwo co? XD"
Inalion
Administrator Troll
Administrator Troll

Dołączył (a): 10 sty 2010, o 20:10
Pochwały: 46

Halloween Kraków 2011

Postprzez PYCIO » 27 paź 2011, o 21:14

jak sa imprezy calococne to sie pije a jak sa imprezy dzienne to sie pije sok albo pepsi ;)
Obrazek
PYCIO
Senpai
Senpai

Dołączył (a): 20 sie 2010, o 22:19
Pochwały: 1

Halloween Kraków 2011

Postprzez CoffeeZombie » 28 paź 2011, o 19:36

Ehm, czy ludzie chcący postraszyć przechodniów mogą się do was dołączyć? :D
CoffeeZombie
Kyaku
Kyaku

Dołączył (a): 28 paź 2011, o 17:02

Halloween Kraków 2011

Postprzez Inalion » 30 paź 2011, o 16:17

Jasne :) 13, Rynek Główny koło ratusza ♥

Nooo i jak Wam się podobała impreza? :) Z mojej strony było przeciętnie. Momentami fajnie się gadało, ale jest kilka minusów skutecznie zabijających klimat, więc... XD

Ludzie, jak mówię 13 pod ratuszem, to trzeba przyjść na 13 i pod ratusz. Nie godzinę później, nie 2 godziny później i nie na borek fałęcki od razu. Skąd Wam się usrało, że spotkanie jest pod empikiem? XD Mogliście chociaż napisać, bo chyba część wiedziała wcześniej, że nie przyjdzie pktualnie, czy też w ogóle nie przyjdzie na rynek. Pal licho szanowanie administracji, ale pomyślcie o tej grupce, która faktycznie przyszła na czas i siedziała na zimnie 2 godziny czekając, aż ktoś może łaskawie się zjawi. Trochę to było nie miłe :P Wanar przyszedł specjalnie, żeby porobić zdjęcia, ja chciałam zrobić wspólne zdjęcie wszystkich w plenerze, a tutaj nikogo nie ma... Na marginesie, jakby wszyscy zjawili się od razu na Borku, kto by nosił zakupy? Na szczęście faceci dali radę nieść po zgrzewce picia XD

Następna rzecz - wypisywanie się z imprezy na ostatnią chwilę. Akurat tym razem złożyło się tak, że zakupy robiliśmy tego samego dnia i mogłam, części osób, oddać całość wpłaconej kwoty, ale gdybyście tak zrobili na sylwestra, nie byłoby z czego oddawać. Rozumiem, że jesteście chorzy, ale... :<' O koledze Foxika dowiedziałam się już po zakupach w biedronce, niby osoba mniej żadna różnica, ale trochę to jest nie fair. Ja już nie mam z czego oddawać ludziom, którzy nie przyszli i raczyli mnie o tym poinformować w tym samym dniu D: Tutaj, serdeczne gratulacje dla Hime, nosiłam Twoje 60 zł, marzłam czekając na rynku, a Ty jak niewychowane nie wiem co nie raczyłaś nawet napisać, że Cię nie będzie : D

^ z tego typu powodów administracja nie zamierza przez najbliższy czas robić spotkań. Szanujmy się wzajemnie :)

Dzięki, że się poprzebieraliście! ♥ Atmosfera święta duchów była dużo lepsza niż w zeszłym roku moim zdaniem : D Chociaż niektórzy nawet nie pozakładali masek, które przywieźli XD

A teraz sprawa miejscówki. Pewnie będziecie strasznie narzekać, przez dość dziwaczne, panujące tam zasady, co? XD Mi, wizualnie, bardzo się podobało, dużo miejsca, ładny dom, dynia, przyjazna łazienka... Dziewczyny sobie pograły na kibordzie, pewnie były zadowolone : D Szkoda, że nie dowiedzieliśmy się wcześniej o całkowitym zakazie czegokolwiek mocniejszego od piwa. Pizza była smaczna, picie chyba zużyliśmy w zdecydowanej większości, nie to co na sylwestra... XD Co prawda nie jestem w stanie zrozumieć jak można wywalić 20 osób za drzwi o 6 rano nie zważając na to, że część jest zza miasta, no ale... ^^' Rodzice Miyu chyba nigdy nie byli młodzi, skoro wierzą, że piwem się mniej nawalimy, niż butelką wódki na 10 osób ♥

Szkoda, że nie było możliwości przyklejenia DDRa do podłogi, bo przez to w ogóle nie był używany... Czuję się trochę zażenowana faktem, że graliśmy w głuchy telefon jak trzylatki, na dodatek sama to wymyśliłam, ale chyba dobre, ciche, zajęcie, na chwilkę, nie? XD'''

Podsumowując dziękuję, że bawiliście się grzecznie, trzeźwo i nie destrukcyjnie :) Dziękuję ludziom, którzy przynieśli dynie, przebrali się itd itd itd. Zdjęcia wkrótce na fejsie :)

A co Wam się podobało, nie podobało? : D Jak się bawiliście na party hard w autobusie o 6 rano? : D
Inalion
Administrator Troll
Administrator Troll

Dołączył (a): 10 sty 2010, o 20:10
Pochwały: 46

Halloween Kraków 2011

Postprzez theorist » 30 paź 2011, o 21:26

Mnie się nie podobało że byłem nieobecny, może za rok.
niah niah niah niah

Spoiler: pokaż
Obrazek
Obrazek
Obrazek
theorist
Kakka
Kakka

Dołączył (a): 26 lut 2011, o 20:06
Pochwały: 20

Halloween Kraków 2011

Postprzez Oyasumi » 30 paź 2011, o 22:04

Zakaz czegoś mocniejszego od piwa mi osobiście nie przeszkadzał, bo planowałam tylko to.
Gorsze było zdecydowanie "Bądźcie cicho, bo inaczej zostaniecie wyrzuceni". Poza tym zgadzam się, że dom był fajny, ale u Cukra jakoś lepiej się czuję, może to przez fakt że byli rodzice.
Theo- masz u mnie huga za rozmawianie z moją mamą ♥
Oyasumi
Kyaku
Kyaku

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania forumowe