Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

• Bannery
Hakashi

Halloween Kraków 2011

Spotkania forumowe i eventy organizowane, lub współorganizowane przez kyuu.pl.
Regulamin działu
Tutaj znajduje się archiwum spotkań forumowych. Jeśli jesteś zainteresowany odbywającymi się w Krakowie spotkaniami mangowymi szukaj informacji na naszym facebooku!

Halloween Kraków 2011

Postprzez OxY » 30 paź 2011, o 22:35

Powrót o 6 rano nie był taki zły, w ogóle nie chciało mi się spać, a do domu po "krakowskim włóczęgostwie" wróciłem dopiero o 12 . Co by było jakby moja mama powiedziałą : " Co to za impreza , że o 7 rnao jesteś w domu, oszukujesz mnie ! "

Szkoda, że ddr został przeniesiony, bo chciałem pierwszy raz w życiu wziąć udział w tym wyczynowym sporcie, a do piwnicy się bałem schodzić ;D
Cisza też była nieco dobijająca, tak samo jak tempertautra przez, któr najprawdopodobniej usnąłem tak szybko.
Mimo wszystko miło było się spotkać z wami wszystkimi ;)
OxY
Kyaku
Kyaku

Dołączył (a): 30 paź 2011, o 17:52

Halloween Kraków 2011

Postprzez Inalion » 31 paź 2011, o 00:56

płk DruidKDW napisał(a):W sumie jeszcze chciałem podziękować In, Kao, La-chan, Crumble, Shujinowi i Foxowi, z racji tej, że spędzałem z nimi najwięcej czasu

A specjalne podziękowanie za nocleg gdzie? :P

Ogółem zgadzam się z postem Druida :) Dla mnie zabieranie alkoholu co prawda nie jest wielkim przestępstwem, zwłaszcza, że oddali po imprezie XD No ale 13 lat nie mamy, więc można nas było traktować... no chociaż jak 16 latków ;) :P

Ojtam głuchy telefon był całkiem fajny. Podziwiam, że czasami ludziska po 16 w górę lat mogą siąść przy zabawie dla pięciolatków i dobrze się bawić, przez 10 minut, no ale zawsze XD"
Inalion
Administrator Troll
Administrator Troll

Dołączył (a): 10 sty 2010, o 20:10
Pochwały: 46

Halloween Kraków 2011

Postprzez nigday » 31 paź 2011, o 10:16

E tam fajnie było tylko że daleko i powrót o szóstej nad ranem xD
w końcu spokój ma być ^^
szkoda tylko że tak szybko wszyscy uciekli do swoich domów :(
i pierwszy raz w życiu zwracałem (wymioty) po jednym piwie ...xD
nie było najgorzej nie wracaliśmy np o północy :-*
Obrazek
nigday
Hanshi
Hanshi

Dołączył (a): 13 kwi 2011, o 23:10

Halloween Kraków 2011

Postprzez Shujin » 31 paź 2011, o 16:23

płk DruidKDW napisał(a):w sumie za każdym razem rozwalało mnie "Druid patrz mam Hibara"

Ciebie rozwalało, ja tam się trochę jak rzecz czułem, ale nie narzekam...Hibar nie narzeka. xD
płk DruidKDW napisał(a):W sumie jeszcze chciałem podziękować In, Kao, La-chan, Crumble, Shujinowi i Foxowi, z racji tej, że spędzałem z nimi najwięcej czasu. Gdyby Was nie było to bym sobie palnął w łeb na miejscu :D

Spoooko, milordzie. Walczyka nikt tańczyć nie chciał to przynajmniej sobie pogadaliśmy. xD

W sumie tak jak In, zgadzam się z Druidem było słaabo od strony czysto "imprezowej" bo jeśli popatrzeć na stronę socjalną i gastronomiczną było ok (zwłaszcza pizza była niezła). Jeśli chodzi o trzy punkty które wymienił Druid to w sumie pierwszy mnie tam patatajał bo nie pije (ale to było nie fajne komuś zarąbać whisky czy tak czy siak), drugi jakoś dało się przeżyć (choć przez to ta impreza z imprezowaniem nie miała wiele wspólnego) ale ostatni punkt prawdziwie przelał czarę goryczy, bo jednak wszyscy byli zmęczeni i na wpół żywi a tu takie ni z dupy ni z nie wiem czego "miło było, papa"? No nie fajnie, do tego jeszcze musiałem siedzieć na tym zimnie godzinę czekając na busa...też nie fajnie.
Obrazek
Shujin
Sensei
Sensei

Dołączył (a): 27 lut 2011, o 15:06
Pochwały: 11

Halloween Kraków 2011

Postprzez _Hideki_ » 1 lis 2011, o 11:14

nie było mnie na tej imprezie, ale z Waszych relacji wnioskuję, że gospodarze zachowali się skrajnie nieodpowiedzialnie i na Waszym miejscu więcej w tym lokalu imprezy bym nie robił. jeśli któreś z Was się rozchoruje po tej imprezie, to macie mocne podstawy, by obciążyć finansowo gospodarzy za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu.
_Hideki_
Hanshi
Hanshi

Dołączył (a): 10 sie 2011, o 23:34
Pochwały: 19

Halloween Kraków 2011

Postprzez Inalion » 2 lis 2011, o 23:14

Kochani, nie znaleźliście może koperty z przypinkami?
Inalion
Administrator Troll
Administrator Troll

Dołączył (a): 10 sty 2010, o 20:10
Pochwały: 46

Poprzednia strona

Powrót do Spotkania forumowe