Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

• Bannery
Hakashi

20.08.11 spotkanie w krakowie

Spotkania forumowe i eventy organizowane, lub współorganizowane przez kyuu.pl.
Regulamin działu
Tutaj znajduje się archiwum spotkań forumowych. Jeśli jesteś zainteresowany odbywającymi się w Krakowie spotkaniami mangowymi szukaj informacji na naszym facebooku!

Postprzez Inalion » 21 sie 2011, o 11:43

Jak Wam się podobało? : D Zibiego nie było, więc byliśmy trzeźwi XDDD

Tak na poważnie, to imo było całkiem całkiem :) Wszystkie zapowiedziane atrakcje poszły w odstawkę, ale chyba i tak bawiliście się dobrze? Oprócz nazwy 'piżama party' (dzięki, że panowie RACZYLI po GODZINIE namawiania się przebrać ♥) powiedziałabym też, iż był to 'Bez-wszyscy, którzy mają na nas wyjebane, bo mówili, że przyjdą, a ich nie było-con' ^^' Podobno miał być Bożo, podobno miał być Zibi, podobno miała być Hime, podobno miała być Micatee (tu słyszałam, że znowu chora :<< ♥), podobno miała być Saaa-chan, podobno miał być Psiaq ♥ Dzięki, że przyszliście ♥ Dużo straciliście. Graliśmy w butelkę, zjedliśmy 5 pizz (największe zamówienie w moim życiu XD"), nawet pograliśmy w skoczki i szachy! Tak na serio, to dziekuję tym, którzy przyszli, było dość kameralnie, przyjemnie :)

Chciałabym też zwyzywać kilka osób od ludzi bez honoru, bo dla mnie sorry, ale facet nie mający kasy na jedzenie, a jedzący pizzę, albo taki, który płaci za 3 kawałki, a je 5 to nie facet jest a pizda :) Odrobinę honoru może, co? Stać Was na piwo, stać Was na fajki, to stać Was też będzie na kawałek pizzy za 3,50. Pisałam specjalnie na fejsbuniu, żebyście się zaopatrzyli w kasę, bo inaczej nie jecie - w pizzę wpakowałam co najmniej 20 złotych, nie wspominając już o dwóch paczkach chipsów, których nawet nie tknęłam, popcornie i spritach :< Macie świadomość, że ja nie jestem bogata? Moja matka zarabia nieco ponad tysiąc złotych miesięcznie i nie stać jej na mięsko grillowe dla użytkowniczków, pizzunię dla użytkowniczków, sprajciki, czipsiki... Nie sępię Wam, ale myślę, że wisicie mi już łącznie ponad 100 zł... Uczciwości trochę.

A także pragnę podziękować Kotkowi Kiri, że nie wyskoczył przez balkon, mimo, że całą noc był otwarty ♥

EDIT: zdjęcia jutro :<<
Inalion
Administrator Troll
Administrator Troll

Dołączył (a): 10 sty 2010, o 20:10
Pochwały: 46

Postprzez Zibi » 23 sie 2011, o 13:49

Pozwolę sobie tylko zauważyć, że nigdzie nie pisałem, że będę, więc nie wiem skąd przyszedł wam do głowy pomysł "że podobno mam być". Dopiero po 21 byłem w Krakowie, więc proszę mnie nie liczyć do Bez-wszyscy, którzy mają na nas wyjebane, bo mówili, że przyjdą, a ich nie było-con :<<
Obrazek
I'm 12 years old and what is this?
Zibi
Techniczny
Techniczny

Dołączył (a): 19 lip 2010, o 18:13
Pochwały: 64

Postprzez Inalion » 23 sie 2011, o 15:41

Zibi napisał(a):Pozwolę sobie tylko zauważyć, że nigdzie nie pisałem, że będę, więc nie wiem skąd przyszedł wam do głowy pomysł "że podobno mam być"

Kodii tak powiedzial : D Siedzi z telefonem w ręce, ja przechodzę, a tu nagle Kodii do mnie mówi, ze właśnie wróciłeś do domu i zaraz przyjdziesz na imprezę ♥
Inalion
Administrator Troll
Administrator Troll

Dołączył (a): 10 sty 2010, o 20:10
Pochwały: 46

Postprzez nigday » 24 sie 2011, o 20:09

Impreza udana prawie nie przespana i kolejna afera pizzowa xD no pewnie moja wina ^^
hmm a i nawet adminka wspomniała o nakłanianiu xD ach fajnie było a butelka to jakaś lipa jakaś
i ten wypad do sklepu ..... mimo nocy z harry pottero maniakami piszczącymi wszystko udane i bez większych dram :P
i Kodii śpiący gdzie popadnie xD rzadki widok
Obrazek
nigday
Hanshi
Hanshi

Dołączył (a): 13 kwi 2011, o 23:10

Powrót do Spotkania forumowe