Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

• Bannery
SHIMAshop

21.05.2011 KRAKÓW - opinie.

Spotkania forumowe i eventy organizowane, lub współorganizowane przez kyuu.pl.
Regulamin działu
Tutaj znajduje się archiwum spotkań forumowych. Jeśli jesteś zainteresowany odbywającymi się w Krakowie spotkaniami mangowymi szukaj informacji na naszym facebooku!

Postprzez Inalion » 22 maja 2011, o 19:51

I jak Wam się podobało? : D
Inalion
Administrator Troll
Administrator Troll

Dołączył (a): 10 sty 2010, o 20:10
Pochwały: 46

Postprzez theorist » 22 maja 2011, o 20:06

Całkiem przyjemnie, zanim jakiś lodowy gigant nie zaczął w nas lodem rzucać.

Zdjęcia Zdjęcia In-chan
niah niah niah niah

Spoiler: pokaż
Obrazek
Obrazek
Obrazek
theorist
Kakka
Kakka

Dołączył (a): 26 lut 2011, o 20:06
Pochwały: 20

Postprzez Zibi » 22 maja 2011, o 20:21

Fajnie było :D Pierwsze od dłuższego czasu spotkanie na świeżym powietrzu. Do tego rare spawn w postaci zonk'a, nowi userzy i rzadcy goście. Iście chędogo waćpanowie i waćpanny, jeno woda z nieba nas przegnała :C No i nowe ploteczki ♥
Obrazek
I'm 12 years old and what is this?
Zibi
Techniczny
Techniczny

Dołączył (a): 19 lip 2010, o 18:13
Pochwały: 64

Re: 21.05.2011 KRAKÓW - opinie.

Postprzez zordon » 22 maja 2011, o 21:14

płk DruidKDW napisał(a):PS. Specjalne podziękowanie dla Zibiego, za kooperację politechniczną krakowsko-wrocławską i podołanie ze mną wódce, bo reszta to jakieś cieniutkie piwka i winka piła :D

mnie tam kurna brakło :P ale ja to u was zapewne najprędzej to na B3 jeśli się pojawię
"Moje życzenia są piękne jak marzenia, lecz moje marzenia są nie do spełnienia"
zordon
Sensei
Sensei

Dołączył (a): 30 lip 2010, o 22:06

Postprzez zonk486 » 22 maja 2011, o 21:52

Mi osobiście było szkoda tego, że nie mogłem zostać z wami przez dłuższy czas... jednak i tak było to wystarczające, żeby z samego podniecenia zgubić się w środku Krakowa... Jednak to też było dość ważne doświadczenie - to co robiłem, żeby odnaleźć właściwą drogę, to tylko moje własne doświadczenia... <nic wartego opowiadania...>

Samo spotkanie uważam za bardzo dobre i tak chcę je zapamiętać - ale może na następne <moje> spotkanie przyniosę 2 kg jakiejś zaprawy, albo gipsu dla kiro, żeby nie musiała uważać na tynk :)

i jeszcze wraca jak boomerang sprawa przypinek! jakby co, to zostawcie jakąś z serii (wielką białą) dla zonka486!!
zonk486 - technik informatyk, technik prowadzenia dówniarskich kłótni, ecchitard,
Obrazek
Obrazek
Admin-san, zonk486 wa asobi ni ikimashita!!
*Odradza się czytanie postów tego użytkownika przez osoby o fanatycznym podejściu do anime typu Naruto i Death Note
zonk486
Hanshi
Hanshi

Dołączył (a): 8 sie 2010, o 00:21
Pochwały: 3

Postprzez Inalion » 23 maja 2011, o 00:06

zonk486 napisał(a):i jeszcze wraca jak boomerang sprawa przypinek! jakby co, to zostawcie jakąś z serii (wielką białą) dla zonka486!!

Trzeba mi było powiedzieć przed spotkaniem żebym przyniosła D<

Mi się baaaaaaardzo podobało : D To było takie prawdziwe, z prawdziwego zdarzenia, kompletne spotkanie forumowe, bo zaliczyliśmy galerię, wisłę, trawę, spacerek i domówkę XD Nie nawaliliśmy się tak, żeby dramować, poplotkowaliśmy ile należało, zgarnęliśmy mnóstwo fajnych osób, poznałam Zonka i zobaczyłam Druida ♥ Więcej takich spotkań w przyszłosci ♥
Inalion
Administrator Troll
Administrator Troll

Re: 21.05.2011 KRAKÓW - opinie.

Postprzez zonk486 » 23 maja 2011, o 00:41

Inalion napisał(a):
zonk486 napisał(a):i jeszcze wraca jak boomerang sprawa przypinek! jakby co, to zostawcie jakąś z serii (wielką białą) dla zonka486!!

Trzeba mi było powiedzieć przed spotkaniem żebym przyniosła D<

Kochanie... Nie chciałem cię wkurzyć... przepraszam...

Poza tym podchodząc do tego na upartego - wyjeżdżam dopiero o godzinie 17.09 dnia 23.05.2011 prawdopodobnie z peronu 2. W teorii jest jeszcze na to szansa, że dałabyś radę mi to donieść, zanim zonk486 zwinąłby swój interes i wrócił na EP. <tak, wiem, że te szanse są zaledwie matematyczne, ale przynajmniej pozytywne myślenie [miękki new age] każe mi tak myśleć...>
zonk486 - technik informatyk, technik prowadzenia dówniarskich kłótni, ecchitard,
Obrazek
Obrazek
*Odradza się czytanie postów tego użytkownika przez osoby o fanatycznym podejściu do anime typu Naruto i Death Note
zonk486
Hanshi
Hanshi

Postprzez Inalion » 23 maja 2011, o 00:50

zonk486 napisał(a):Kochanie... Nie chciałem cię wkurzyć... przepraszam...

Wybaczam ♥ To Ty nie masz przypinki, nie ja %D

zonk486 napisał(a):Poza tym podchodząc do tego na upartego - wyjeżdżam dopiero o godzinie 17.09 dnia 23.05.2011 prawdopodobnie z peronu 2. W teorii jest jeszcze na to szansa, że dałabyś radę mi to donieść, zanim zonk486 zwinąłby swój interes i wrócił na EP. <tak, wiem, że te szanse są zaledwie matematyczne, ale przynajmniej pozytywne myślenie [miękki new age] każe mi tak myśleć...>

Trzeba było powiedzieć =.^ ech. Przyjedź na następne spotkanie to Ci dam ♥ O ile w ogóle mam dużą białą %D Ale na pewno w lipcu będę mieć : D

Btw, daj mi swojego fejsbuka, oznaczę Cię na zdjeciach ♥ SĄ EPICKIE.
Inalion
Administrator Troll
Administrator Troll

Postprzez Zibi » 23 maja 2011, o 00:56

Inalion napisał(a):SĄ EPICKIE.

żeby tylko : D Jak ty masz takie fazy na trzeźwo, ja chcę zobaczyć Cię po alkoholu %D

Inalion napisał(a):Więcej takich spotkań w przyszłosci ♥

THIS.
Obrazek
I'm 12 years old and what is this?
Zibi
Techniczny
Techniczny

Dołączył (a): 19 lip 2010, o 18:13
Pochwały: 64

Postprzez zonk486 » 23 maja 2011, o 01:19

Swoją drogą: czy to nie jest tak, że to ja mam najbardziej pojebane pozy w tych wszystkich zdjęciach?? ale i tak "Lubię to!"!!
<ktoś mi zrobił zdjęcie, jak się śmiałem, a wygląda to tak, jak bym robił emulację prokreacji...>

O tym, że wyjeżdżam dopiero w Poniedziałek, mówiłem na dalszej części spotkania będąc u "kolegi cukra"... jeszcze się parę razy powtarzałem, więc nie do mnie z tymi problemami...

Poza tym mój login na facebook'u (i jednocześnie aktualny adres e-mail):
zonk486@gmail.com

a nazwiskami to szukaj pod "Maciej Nakowski"

Zibi napisał(a):
Inalion napisał(a):SĄ EPICKIE.

żeby tylko : D Jak ty masz takie fazy na trzeźwo, ja chcę zobaczyć Cię po alkoholu %D

Między innymi właśnie dlatego nie mam zamiaru pić - trochę boję się, co może się ze mną stać...
Obrazek
Obrazek
zonk486
Hanshi
Hanshi

Następna strona

Powrót do Spotkania forumowe