Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

• Bannery
Game Over

100 spotkanie forum kyuu!!!

Spotkania forumowe i eventy organizowane, lub współorganizowane przez kyuu.pl.
Regulamin działu
Tutaj znajduje się archiwum spotkań forumowych. Jeśli jesteś zainteresowany odbywającymi się w Krakowie spotkaniami mangowymi szukaj informacji na naszym facebooku!

Postprzez Inalion » 3 paź 2016, o 10:53

Poniżej znajdziecie link do wydarzenia na facebooku, a także znajdujący się tam opis :D

Ale mam też do napisania coś specjalnie do was, moi kochani forumowicze! Jesteście tutaj już trochę czasu, uzbierała nam się nawet stała ekipka, wiem, że część z was ma blisko do Krakowa, a nigdy nie zdecydowała się na wspólne spotkanie w forumowym gronie... To już 100 spotkanie! Niesamowicie dużo :lol: Nigdy chyba nie podejrzewałam, że to forum wytrwa tak długo, że będziemy się wspólnie bawić tyle razy :D Dlatego właśnie, w tej szczególnej chwili pragnę zaprosić was jeszcze goręcej niż zwykle - miło byłoby się poznać, pogadać, wspólnie wypić piwko, czy soczek ;) Chętnie rozwieję ostatnie wątpliwości w postach tutaj lub w prywatnej wiadomości, także piszcie, pytajcie, nie bójcie się! :lol:

https://www.facebook.com/events/142212012893835/

"(tl;dr - halloween - straszne przebrania - 100 spotkań kyuu - piwko - jedzonko)

Tego roku nie tylko świętujemy Halloween w ostatni październikowy weekend, ale także obchodzimy bardzo ważny dla nas jubileusz... TAK! Drodzy mangwcy, wraz z tym eventem stuknie nam równo 100 wspólnych spotkań, nie tylko w Krakowie, ale też Wrocławiu, Lublinie, Łebie, czy Warszawie! Przeżyliśmy razem masę (hehe) wspaniałych chwil, większość z nich udokumentowaliśmy barwnymi galeriami, myślę, że warto wpaść, nawet jeśli dawno Cię u nas nie było - powspominać stare czasy :D Zgadzasz się?

Serdecznie zachęcam do przebrania się - w naszych galeriach znajdziecie wiele zdjęć dowodzących, że tak jest ciekawiej i fajniej!

Plan wydarzenia:
1. Spotykamy się na PLACU SZCZEPAŃSKIM (koło fontanny) o godzinie 16:00.
2. Integracja, zdjęcia, dobra zabawa.
3. Więcej integracji, zdjęcie grupowe, fun fun fun.
4. Jakieś piwko dla starszaków (jeszcze nie wiem gdzie?)
5. McDonalds/KFC dla młodych.
6. Wyśmienita zabawa :D"
Inalion
Administrator Troll
Administrator Troll

Dołączył (a): 10 sty 2010, o 20:10
Pochwały: 46

Re: 100 spotkanie forum kyuu!!!

Postprzez Saru » 3 paź 2016, o 12:42

Inalion napisał(a):Zgadzasz się?

Nie :/
Saru z bazaru
Saru
Troll
Troll

Dołączył (a): 11 lut 2012, o 22:20
Pochwały: 3

Postprzez Sesshu » 3 paź 2016, o 12:48

Przylazłbym no ale w Krakowie to jest :L Wątpię żeby mnie puścili tam z Poznania :L
Spoiler: pokaż
Obrazek
Sesshu
Kouhai
Kouhai

Dołączył (a): 22 sie 2016, o 21:18

Postprzez Inalion » 7 mar 2017, o 22:04

Saru napisał(a):
Inalion napisał(a):Zgadzasz się?

Nie :/

Dzięki Saru :/ :/ :/

Sesshu, No stety niestety, większość spotkań forumowych jest w Krakowie, bo ja jestem z Krakowa. Zawsze możesz zorganizować jakieś w poznaniu :D Zapraszam :D

EDIT: Oglądaliście już zdjęcia? :) https://www.facebook.com/pg/kyuupl/phot ... 2040783384
Inalion
Administrator Troll
Administrator Troll

Dołączył (a): 10 sty 2010, o 20:10
Pochwały: 46

Powrót do Spotkania forumowe