Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

• Bannery
Manga

Zażalenia i sugestie...a także pochwały

Dział poświęcony naszemu forum.

Zażalenia i sugestie...a także pochwały

Postprzez Inalion » 25 sty 2010, o 13:35

Jeśli masz jakiś pomysł na udoskonalenie forum to napisz to tutaj! Rozpatrzymy <osmiorniczka> A może chcesz pochwalić za coś Administrację? :-D

Zastanawiam się, czy dobrze zrobiliśmy działy na forum... Tak naprawdę mamy do dyspozycji tylko off top jeżeli chcielibyśmy pogadać o czymś nie-animowym, a to tak głupio trochę z poważną rozmową iść do off topu... Zastanawiam się też, czy nie powinniśmy dla mangi zrobić takich samych pod działów jak dla anime, myślę, że z czasem na pewno będziemy tego potrzebować... Ja oczywiscie mogę to zrobić sama, łącznie z opisami i przenoszeniem wątków na odpowiednie miejsca, tylko chciałam uzgodnić z kolegami współ-adminami (>D XDDD). A może ktoś ma jakiś pomysł na to jak mógłby wyglądać duży dział off top? Na innych forach przyuważyłam, że są tam zawsze zakładki 'książki' 'filmy' itd, ale to strasznie głupie i jestem pewna, ze nic takiego nam nie potrzebne XD Może podział na 'Rozmowy poważne' 'Gry i zabawy' i 'Hyde Park'?
Inalion
Administrator Troll
Administrator Troll

Dołączył (a): 10 sty 2010, o 20:10
Pochwały: 46

Re: Zażalenia i sugestie...

Postprzez Rigel » 26 sty 2010, o 21:18

Oto moja odpowiedź na chwilę obecną: Forum nie jest przepełnione, wiec działów jest za dużo....
KICIMICI!
Obrazek
Rigel
Kouhai
Kouhai

Dołączył (a): 13 sty 2010, o 01:37

Postprzez Crumble » 26 sty 2010, o 21:34

Inalion napisał(a): Na innych forach przyuważyłam, że są tam zawsze zakładki 'książki' 'filmy' itd, ale to strasznie głupie i jestem pewna, ze nic takiego nam nie potrzebne XD

=_=''' czegoś tu chyba nie rozumiem, co w książkach i filmach jest głupiego i niepotrzebnego, zwłaszcza jak traktują o kulturze japońskiej? Ile mang i anime powstało na kanwie starych powieści!
.:: Kunst ist Waffen ::.
Crumble
Ekipa
Ekipa

Dołączył (a): 26 sty 2010, o 17:51

Postprzez Inalion » 26 sty 2010, o 23:18

Oj nie no, chodziło mi oczywiście o takie działy, że zakładanie takich działów jest głupie, a one same w sobie nie są potrzebne xDD Absolutnie nie twierdzę, że książki i filmy są nie potrzebne ;)
Inalion
Administrator Troll
Administrator Troll

Postprzez Crumble » 26 sty 2010, o 23:32

Więc odgradzamy się żelaznym murem od tego co niejapońskie, może właśnie dobrze by było gdyby pojawiły się takie działy odskocznie?
Crumble
Ekipa
Ekipa

Postprzez Inalion » 27 sty 2010, o 13:06

Zastanawiałam się nad tym chwilę, ale doszliśmy wspólnie z adminami do wniosku, że nie ma potrzeby zakładać tego rodzaju działów. Jeżeli ktoś chce porozmawiać o danej książce/filmie/whatever to może z czystym sumieniem założyć taki temat w off topie, gdzie z całą pewnością znajdzie kogoś do rozmowy :D Oczywiście jeżeli w przyszłości okaże się, że jakimś dziwnym trafem na naszym forum zgromadzimy całą śmietankę polskiego fandomu i na prawdę ktoś będzie chciał rozmawiać o tym wszystkim, nie, powiem: będzie w stanie cokolwiek na ten temat powiedzieć to jestem pewna, że taki dział powstanie ;) Nie chcemy też, żeby off top stał się najbardziej używany, bo przecież jesteśmy forum tematycznym, na które przychodzi się rozmawiać o m&a. No... pożyjemy zobaczymy ;) I dla jasności - ja absolutnie nie uważam, że wszystko co nie-japońskie jest złe i należy się od tego odciąć, nie uważam, że książki gryzą, a nie animowane filmy pożerają mózg XD Tak... żeby nie było XD <osmiorniczka>
Inalion
Administrator Troll
Administrator Troll

Postprzez Crumble » 27 sty 2010, o 13:09

:roll: no dobra i wszystko jasne...
Crumble
Ekipa
Ekipa

Postprzez Inalion » 27 sty 2010, o 14:13

...a dodam jeszcze, że miałam na myśli działy dotyczące tylko książek zupełnie nie związanych z tematem forum, dla reszty zaraz się znajdzie odpowiedni dział :D
Inalion
Administrator Troll
Administrator Troll

Postprzez Kyu » 30 sty 2010, o 17:04

Ja mam propozycję!
Shoutbox.
Obrazek
Kyu
Hanshi
Hanshi

Dołączył (a): 29 sty 2010, o 22:11
Pochwały: 4

Postprzez Hakashi » 30 sty 2010, o 18:00

Nie wiem czy forum nie za świeże na shoutboxa. Peplanie przeniesie się z działów tam xD.
Ja postuluję o zmianę tych obrazków z których przepisuje się kod (o ile to w ogóle możliwe oO). Są okrutnie nieczytelne :<.
Hakashi
Kouhai
Kouhai

Dołączył (a): 29 sty 2010, o 20:21
Pochwały: 1

Następna strona

Powrót do Sprawy forum