Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

• Bannery
Game Over

Przedstaw się i Ty!

Dział poświęcony naszemu forum.

Re: Przedstaw się i Ty!

Postprzez Inalion » 28 sty 2010, o 23:07

Hajimemashite, jestem In-chan... xD Normalnie też jestem waszym adminem, ale weźcie mnie nie traktujcie jak kogoś supernego przez to D: XDD In-chan ma na imię Iza i no zaskoczę Was, że interesuję się mangą i anime! XD Umarłam. Następny XDDDDD
Inalion
Administrator Troll
Administrator Troll

Dołączył (a): 10 sty 2010, o 20:10
Pochwały: 46

Postprzez Crumble » 29 sty 2010, o 02:14

Ossu! Crumble stawia się na wezwanie! Mam na imię Sylwia (tu niektórych pewnie zaskoczyłam, tak jestem dziewczyną), na karku mam już prawie dwie dekady, no i mam dość szerokie spektrum zainteresowań: standardowo M&A (no bo co innego bym robiła na tym forum?), mniej standardowo patomorfologia i endokrynologia (jestem szczęśliwą studentką medycyny) i militaria (zwłaszcza sił lądowych z okresu II wojny światowej)... who's next?
.:: Kunst ist Waffen ::.
Crumble
Ekipa
Ekipa

Dołączył (a): 26 sty 2010, o 17:51

Postprzez Hakashi » 29 sty 2010, o 21:03

Hakashi-chan vel Haka-baka, to tak naprawdę Klaudia oO ! Prywatnie 'illustrator-wannabe', dziecko kartki i ołówka oraz internetowy no-life. Nie spędzam pół życia na oglądaniu anime i czytaniu mang, chociaż nie pogardzę dobrymi tytułami - szczególnie jeśli oprócz dobrej fabuły wybijają się pod względem artystycznym (np. kreska, ciekawe rozwiązania kadrowania, symbolika, kolor itd.) Wpadłam pomóc w rozkręceniu forum, chętnie pomogę przy reklamie ;3. Zainteresowanych zapraszam na hakashi-arakawa@dA ♥.
Hakashi
Kouhai
Kouhai

Dołączył (a): 29 sty 2010, o 20:21
Pochwały: 1

Postprzez Kyu » 29 sty 2010, o 22:15

Witam, jam jest Kyu(jak widać na załączonym nicku), w rl Patrycja (ale nie lubię tego imienia ;_;) no i oczywiście interesi mnie manga i anime D: No i czasem pogrywam w jakieś mmorpg. Nie jestem artystą, przepraszam ;A;
Obrazek
Kyu
Hanshi
Hanshi

Dołączył (a): 29 sty 2010, o 22:11
Pochwały: 4

Postprzez Zaxxis » 30 sty 2010, o 01:19

Witam wszystkich. Jestem Mateusz, pewnie to was zdziwi ale ja nie lubię mangi i anime ... JESTEM OD NICH UZALEŻNIONY!!!
Do tego forum dołączyłem (z czego bardzo jestem zadowolony) dzięki naszemu Adminowi Druidowi.
Jeśli chodzi o zainteresowania: sztuki walki, joga, medytacja, j-rpg, rpg, anime, manga, ostatnio doszło karaoke.
Miło mi was poznać! ;)
Zaxxis
Kouhai
Kouhai

Dołączył (a): 28 sty 2010, o 22:22

Damian desu

Postprzez Rigel » 30 sty 2010, o 22:21

Damian to iimasu. Demo, yokattara Rigel-kun to yonde kudasai. Yoroshiku onegaishimasu!

Ogólnie można pwoeidzieć, że zawodowo zajmuję się grafiką komputerową i tekstami media relations. W wolnych chwilach molestuję kolejne serie anime. Nie przepadam za oglądaniem drugi raz serii, które nic nie wniosły do mojego życia. Najprzyjemniejsze są takie, po których oglądaniu mam chwilowe zawiechy i trawię treść.

Co by tu jeszcze: rocznik 89, 187 wzrostu, pali, spokojne obycie z momentami wariacji na różne tematy. To by było już chyba na tyle.
KICIMICI!
Obrazek
Rigel
Kouhai
Kouhai

Dołączył (a): 13 sty 2010, o 01:37

Re: Damian desu

Postprzez Crumble » 30 sty 2010, o 22:30

Rigel napisał(a):Co by tu jeszcze: rocznik 89, 187 wzrostu, pali, spokojne obycie z momentami wariacji na różne tematy

Niezłe ogłoszenie matrymonialne... singiel?
Crumble
Ekipa
Ekipa

Postprzez Rigel » 30 sty 2010, o 22:33

Crumble napisał(a):
Rigel napisał(a):Co by tu jeszcze: rocznik 89, 187 wzrostu, pali, spokojne obycie z momentami wariacji na różne tematy

Niezłe ogłoszenie matrymonialne... singiel?

Niezłe? :P Czuję się zawstydzony, Crumble-sama :D. I w sumie aktualnie jestem jakby to ująć w stanie lotnym.
KICIMICI!
Obrazek
Rigel
Kouhai
Kouhai

Postprzez Crumble » 30 sty 2010, o 22:39

Rigel napisał(a): Czuję się zawstydzony, Crumble-sama :D. I w sumie aktualnie jestem jakby to ująć w stanie lotnym.

I jaki wrażliwy... :) grafika i media relations? Należysz do tego uroczego grona panów w białych koszulach z krawatem, pracujących za cienkimi ściankami działowymi z gipsu?
Crumble
Ekipa
Ekipa

Postprzez Rigel » 30 sty 2010, o 22:52

Sprecyzujmy. Koszulę ubieram tylko od święta. Ja jestem tylko skromnym grafikiem, zamykam się w swoim boxie i klepię od rana do nocy na pe-esie. No i od czasu do czasu piszę treści stron predefiniowanych. A ścianki mamy nie z gipsu, tylko z płyt wiórowych o barwie ciemnego hmmm mahoniu?
KICIMICI!
Obrazek
Rigel
Kouhai
Kouhai

Następna strona

Powrót do Sprawy forum