Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

• Bannery
Zapraszamy na nasz kanał Discord!

Pokemon Sun & Pokemon Moon

Dział elektronicznej rozrywki.

Postprzez KeraVX » 26 lut 2016, o 21:43

Co ja ciągle o tych pokach ostatnio? XD
No ale, jakbyście jakimś cudem przespali o czym przez ostatnie dwa dni huczy w necie, no to - all aboard hype train:

Obrazek
KeraVX
Hanshi
Hanshi

Dołączył (a): 17 lis 2014, o 22:12
Pochwały: 11

Postprzez Trash » 26 lut 2016, o 22:11

Cały czas obiecuję sobie to New Nintendo 3DS, co chwila są nowe powody ku niemu, a teraz jest następny :3 Hype jest :)
Trash
Hanshi
Hanshi

Dołączył (a): 8 lut 2010, o 21:41

Postprzez Kami » 27 lut 2016, o 15:13

A ja tam nie czuję żadnego nadchodzącego hypu, za to umieram czekając na Pokemon GO xDD
Ale to może w sumie dlatego, że osobiście nie doświadczyłam innowacji jakie wprowadziły BW i XY, choć doceniam te zmiany i podoba mi się kierunek w jakim zmierzają. Była dwuletnia przerwa od nowej serii, bo remake'ów nie licze, więc ciekawi mnie co dostaniemy tym razem i czy ten świat już się przypadkiem nie wyczerpał. Chociaż patrząc na fan-made gry to raczej nie. No nic, zostaje czekać na więcej info :)
Obrazek
Kami
Senpai
Senpai

Dołączył (a): 7 lut 2016, o 16:14
Pochwały: 3

Postprzez KeraVX » 28 lut 2016, o 20:50

Im bliżej do premiery pokemon go, tym bardziej boję się że nie wypali XD
A co do nowej main serii to podbiję jeszcze bardziej hype:
http://kyuu.pl/viewtopic.php?f=38&t=4057 tutaj pisałem o limitowanych 2dsach z pierwszą generacją poków.
Teraz okazuje się że jeżeli ktoś będzie miał te konsole, albo samą pierwszą generację z cyfrowej dystrybucji, to będzie można przenieść z niej wszystkie poki do Sun/Moon ;)
Czyli teraz pykamy sobie w pierwszą część, żeby powspominać jak to było. Wychodzi nowa, przenosimy cały team z jedynki i od razu walczymy nim przez neta, nawet nie ruszając głównego wątku fabularnego gry :D Chociaż ja pewnie najpierw przejdę fabułę i może nawet nie będę przenosił poków bo będzie za łatwo... dobra, kogo próbuję nabrać - przeniosę co się da a potem i tak nałapię nowych low lvlowych poków i będę grindował ile się da XD
Obrazek
KeraVX
Hanshi
Hanshi

Dołączył (a): 17 lis 2014, o 22:12

Powrót do Gry