Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

• Bannery
Detective Conan

Limitowane 2DS z I-generacją Poków

Dział elektronicznej rozrywki.

Postprzez KeraVX » 18 lut 2016, o 21:24

Spóźniony news ale zawsze warto wspomnieć dobrą nowinę ;)
Otóż niebawem, a wręcz już zaraz - dostaniemy limitowane edycje konsoli Nintendo 2DS z Pokemonami pierwszej generacji (tak, tymi na GameBoya). Mówiąc niebawem mam na myśli że będą w sprzedaży w Europie od 27 lutego, na allegro już pojawiły się aukcje gdzie można zakupić owe konsole w cenie ok. 500zł a w UK sugerowana cena to 80 funtów, więc różnica to jakieś 50zł. W przedsprzedaży na amazon uk jest dokładnie za 79,99£ z tym że dorzucają jeszcze etui.
Biorąc pod uwagę fakt że zwykły 2DS w X-Komie kosztuje 400zł, może warto dołożyć do limitki ;)

Obrazek
(ta zielona to jest tylko dla Japonii, Europa ma pozostałe trzy)

To jest chyba ten moment kiedy przekonam się do zakupu kolejnej konsoli od wielkiego N ;) Co prawda nadal ma region locka przez co możemy zapomnieć o kupowaniu tanich, prawie nie śmiganych używek od amerykan na ebayu, albo też inny cudów z Japonii. Co niestety było i jest głównym powodem dlaczego tak bardzo bojkotowałem 3DS'a jak wychodził a potem New 3DS'a za to że też tego nie miał.

Obrazek

Zostanie oczywiście albo eshop albo łaska Polskiego/Europejskich wydawców i płacenie 200 zł za grę z Polski po angielsku albo 50 zł za używaną po Francusku/Włosku/Niemiecku XD

Oczywiście jeżeli ktoś ma już konsolę to same gry będzie można nabyć w Eshopie. Jednak wraz z limitowanym 2DS'em dostajemy też motyw do konsoli i 15 naklejek - no dobra, to w sumie aż tak super nie jest ale i tak spoko opcja moim zdaniem ;)
Obrazek
KeraVX
Hanshi
Hanshi

Dołączył (a): 17 lis 2014, o 22:12
Pochwały: 11

Postprzez uschły » 20 lut 2016, o 13:04

technologiczna regresja, rzekoma "staroszkolność". o tym, iż producenci gier o Pokemonach (głównej linii) wyczerpali oryginalność, nie trzeba przekonywać - wystarczy rzucić okiem na szkice, na scenariusze. moim zdaniem to próba wysysania szpiku z kości, bo tyle na talerzu zostało od 1996 roku.

już dual screen w wersji light zawierał poważne błędy konstrukcyjne, które owocowały szybkim zużywaniem się sprzętu. w takim wydaniu może być tylko gorzej. innymi słowy towar przeznaczony tylko dla miłośników serii, kolekcjonerów oraz osób "zielonych".

limitowane, czyli jak wyciągnąć więcej za praktycznie to samo. aż przypomniał mi się artykuł z gazety, w którym opisywano tworzącą się od iluś dni kolejkę pod obuwniczym, gdzieś w (bodaj) stolicy. nastolatki koniecznie chciały nabyć parę amerykańskich tenisówek. bo modne.
za dużo pieniędzy przewraca ludziom w głowach ^^.
uschły
Kouhai
Kouhai

Dołączył (a): 24 sty 2016, o 16:37

Postprzez KeraVX » 21 lut 2016, o 20:23

uschły, ktoś odpisał w moim temacie D:
A tak serio to: To że poki nie zmieniły się od pierwszej części to wie każdy, już nie raz żartobliwie rzucano że skoro coś jest dobre i się sprzedaje to po co to zmieniać. Chociaż akurat tu mi się to podoba, nie tak jak np. w tytułach AAA od Ubisoftu czy Bethesdy. W sumie patrząc po tym co robiono np. z Megamanem który po Zero stracił dla mnie urok - cieszę się że poków zbytnio nie ruszają.

DS light i szybkie zużywanie? Nie spotkałem się, a sam jestem właściciele owego. Kupiony jako używka na allegro już po okresie gwarancyjny, ograny przeze mnie, potem pożyczony na rok rodzinie i teraz ponownie u mnie. Jedyne co się stało to rysy na dolnym ekranie od stylusa (wiem, mogłem folie kupić). Wiem że swojego czasu głośno było o padających zawiasach, moim zdaniem to kwestia dbania o sprzęt, jak dla mnie jednak z lepszych odmian ds'a ;) Zwłaszcza że sporo ze mną przeżył, od całonocnych sesji w Final Fantasy, przez odpalanie najróżniejszych homebrew, czy na instalacji linuxa kończąc.

Nie sądzę by 2ds był modny, w ogóle żeby Nina była modna ;) a poza tym: czysta konsola to 400zł, odświeżone stare Poki (dodali wymianę po wifi, nagrody z eventów itp.) to 9 dolców czyli według googla jakieś 35zł (jakby ktoś chciał kupić starą wersję pod GB to zapłaci o wiele więcej ;) ). Łącznie już mamy 435 a Limitka jest już w polskich sklepach growych za 450 z darmową wysyłką. Czyli jakoś nie widzę tutaj tego wyciągania kasy za praktycznie to samo, bo różnica to jakieś 15zł. Czyli zamiast zwykłego zestawu + gra, możemy dołożyć równowartość jednej paczki papierosów i mieć limitkę.

No i wiadomo, jeżeli faktycznie w tym roku ma się pojawić Nintendo NX (rzekomy następca WiiU i 3DS'a) to muszą się pozbyć zaległości w magazynie ;)
Obrazek
KeraVX
Hanshi
Hanshi

Dołączył (a): 17 lis 2014, o 22:12
Pochwały: 11

Powrót do Gry