Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

• Bannery
Zapraszamy na nasz kanał Discord!

Counter Strike 1.6 - Kyuu-gun@Ownserver.pl

Dział elektronicznej rozrywki.

Postprzez zonk486 » 5 lip 2011, o 14:15

Zespół opiekunów serwera:
<p1> zonk486
<p2> wanar
<p3> HollowZangetsu
<p4> I_G_I
<p5> Mayuko
<p6> theorist
<p1> Cukier
<p2> cpt Dark Foxik
<p3> Zordon
<p4> Zibi
<p5> Nigday

Dane do Servera Ventrillo:
<brak dostępnego serwera>

Dane do serwera CS 1.6:
<brak dostępnego serwera>

Komenda na dołączenie do servera: ~ (włącza konsolę) -> connect 91.204.161.55:27025

Pliki do ściągnięcia:

Counter Strike 1.6:

Kod: Zaznacz cały
http://www.przeklej.pl/plik/counter-strike-1-6-full-v21-cracked-no-steam-exe-002bg25g05a5

Ventrillo 2.1.4 <UWAGA!! wersja 3.0.x nie zadziała!!>

Kod: Zaznacz cały
http://www.ventrilo-client.com/ventrilo-2.1.4-windows-i386.exe

Temat przeczytany, konkretne informacje podane w pierwszym poście i więcej nic nie potrzeba, reszta stron to w zasadzie nic konkretnego a zaśmiecającego forum dlatego trafiły do kosza, a z tematu zrobiłem ogłoszenie, jak ktoś będzie chciał grać to wszystko jest zawarte w tym jednym poście jak widzę - Druid

Serwer ilrga zamknięciu dnia 13 września 2011. Powód: małe zainteresowanie i jeszcze mniejsza opłacalność utrzymywania...
Ostatnio edytowano 14 wrz 2011, o 22:37 przez zonk486, łącznie edytowano 50 razy
zonk486 - technik informatyk, technik prowadzenia dówniarskich kłótni, ecchitard,
Obrazek
Obrazek
Admin-san, zonk486 wa asobi ni ikimashita!!
*Odradza się czytanie postów tego użytkownika przez osoby o fanatycznym podejściu do anime typu Naruto i Death Note
zonk486
Hanshi
Hanshi

Dołączył (a): 8 sie 2010, o 00:21
Pochwały: 3

Postprzez zordon » 8 sie 2011, o 18:55

no to może czas ustalić jakiś termin kiedy będziemy się spotykać żeby pograć? jakie godziny w jakie dni proponujecie? (po ustaleniu tego mod mógłby usunąć dyskusje i zostawić termin w pierwszym poście jak resztę)
"Moje życzenia są piękne jak marzenia, lecz moje marzenia są nie do spełnienia"
zordon
Sensei
Sensei

Dołączył (a): 30 lip 2010, o 22:06

Re: Counter Strike 1.6 - Kyuu-gun@Ownserver.pl

Postprzez Mayuko » 9 sie 2011, o 10:24

zordon napisał(a):no to może czas ustalić jakiś termin kiedy będziemy się spotykać żeby pograć? jakie godziny w jakie dni proponujecie? (po ustaleniu tego mod mógłby usunąć dyskusje i zostawić termin w pierwszym poście jak resztę)

Popieram. I może wreszcie wpadnę, bo wreszcie ogarnęłam komputer :>. W wakacje pewnie może być ciężko, ale na przykład wieczory czy coś.
Mayuko
Sensei
Sensei

Dołączył (a): 11 cze 2011, o 14:51

Postprzez zonk486 » 10 sie 2011, o 12:06

Co do terminów rozgrywek: mi raczej jakikolwiek termin powinien pasować na ten moment, jednak niech to będzie stały termin, że o takiej godzinie wszyscy wchodzą na CS'a i Vent'a <a w tym przypadku jest to dość rzadkie...>, coby zbiorowo pogadać. i to tyle jeśli chodzi o subtelność. z zajętości to tylko nie mogę grać we wtorki wieczorem i piątki wieczorem <reszta dotyczy tylko zdarzeń losowych i innych>. Tak czy inaczej - dla mnie nie ma jakiegoś specjalnego problemu z tym, prawdopodobnie pójdę za każdym terminem. Swego rodzaju pomysłem, który mi się przejawiał we łbie, to zrobić na jakimś ze spotkań forumowych <ewentualnie zrobić osobne spotkanie serwerowe> i zrobić niewielkie lan-party w CS'a <i wykorzystać Kyuu-gun'a trochę bardziej niż zazwyczaj>
zonk486 - technik informatyk, technik prowadzenia dówniarskich kłótni, ecchitard,
Obrazek
Obrazek
Admin-san, zonk486 wa asobi ni ikimashita!!
*Odradza się czytanie postów tego użytkownika przez osoby o fanatycznym podejściu do anime typu Naruto i Death Note
zonk486
Hanshi
Hanshi

Dołączył (a): 8 sie 2010, o 00:21

Powrót do Gry