Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

• Bannery
Manga

Deadpool

Wszystko o filmach i serialach.

Deadpool

Postprzez Ettiai » 25 cze 2016, o 10:08

Nie jestem wielkim fanem tematyki superbohaterów ale Deadpool mi się bardzo podobał. Jeden z najlepszych filmów w tym temacie według mojej oceny. Była potężna dawka poczucia humoru, była akcja, czego chcieć więcej.
Ettiai
Kyaku
Kyaku

Dołączył (a): 25 cze 2016, o 09:45

Deadpool

Postprzez rsc-pl » 25 cze 2016, o 14:39

Ja wręcz nie lubię filmów o superbohaterach i ogólnie amerykańskiego mainstreamu.
Na Deadpoolu byłem bo wygrałem bilety. Szczerze powiedziawszy dla mnie słabe na maks. Humor wręcz okropny. Jasne, ludzie bawili się świetnie, a ja się wynudziłem okropnie. Takie 4/10. NO ale i tak lepiej niż cała reszta, na Avengers spałem przez większość filmu (serio).
rsc-pl
Sensei
Sensei

Dołączył (a): 22 mar 2016, o 13:13
Pochwały: 12

Deadpool

Postprzez Nukie » 7 lip 2016, o 20:04

Czarny humor, samokrytyczne podejście twórców i dużo przemocy. Chyba najlepszy film marvela :)
Nukie
Kouhai
Kouhai

Dołączył (a): 10 kwi 2016, o 19:26
Pochwały: 2

Deadpool

Postprzez Heos » 8 lip 2016, o 16:12

Beznadziejny, oklepany, chamski i pozbawiony jakiejkolwiek pointy humor. Brak pomysłu na fabułę i fatalna przewidywalność. Jeden z filmów Marvela, którego drugi raz nie obejrzę. Nie ma żadnego powodu żebym chciał to powtarzać.
"It's time somebody put you in your place, human!" - Nosferatu Alucard
"If you're always worried about crushing the ants beneath you...you won't be able to walk." - Berserk Guts
Heos
Hanshi
Hanshi

Dołączył (a): 12 maja 2013, o 18:58
Pochwały: 12

Poprzednia strona

Powrót do Kinematografia światowa