Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

• Bannery
Detective Conan

Jaką Mangę byście mi polecili?

...czyli czytamy od prawej do lewej.

Postprzez Daisho » 7 wrz 2017, o 13:36

Witam, mam taki problem że bardzo dużo mang pomimo pochlebnych ocen recenzentów po prostu mi się nie podoba (np Spice and Wolf lub Noragami) więc pomyślałem że poradzę się zwykłych czytelników takich jak ja :) Jakie mangi lubię? Cóż, nie mam jednego gatunku mang ale lubię mangi i bardziej dojrzałe (Blame, Monster, Pluto, Battle Royal, Muschichi) jak i nastawione na akcje (Atak Tytanów lub Berserk) Natomiast nienawidzę romansów (chyba że mają głębszą fabułę). Ogólnie klimaty post apokaliptyczne oraz po prostu z ciekawą fabułą która czasem zmusza do przemyśleń. Co byście mogli poradzić za mangi które zostały wydane w naszym ojczystym języku i uważacie że mogą się spodobać? Pozdrawiam :)
Daisho
Kyaku
Kyaku

Dołączył (a): 7 wrz 2017, o 13:12

Postprzez Towarzysz » 5 paź 2017, o 09:16

Onani Master kursowa - główny bohater jest uzależniony od masturbacji po lekcjach w damskiej WC, mimo dość abstrakcyjnej fabuły, wciagnalem ja w kilka godzin :)
Był melancholikiem i rozkoszował się nieja­ko własnym smutkiem jak czymś niez­na­nym, wyjątko­wym, wspaniałym.
Towarzysz
Kouhai
Kouhai

Dołączył (a): 24 lip 2015, o 18:22

Powrót do Ogólnie o mandze