Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

• Bannery
Tanuki

Co sądzicie o Pyrkonie?!

Opisz swoje wrażenia ze spotkań z innymi fanami!

Co sądzicie o Pyrkonie?!

Postprzez soluffka » 8 maja 2017, o 20:50

a Wy Przedstawcie mi swoją opinię na temat Pyrkonu proszę!
soluffka
Kyaku
Kyaku

Dołączył (a): 8 maja 2017, o 20:46

Co sądzicie o Pyrkonie?!

Postprzez Inalion » 9 maja 2017, o 15:56

Ilość łapek w dół pod tym filmem mówi sama za siebie :D Żenujący poziom, chciałeś się chyba wybić (co dowodzi wykorzystanie wizerunku Dema w filmie) na gorącym temacie chyba tylko, haha. Nie ma z czym dyskutować w zasadzie, ja tylko napiszę, że już sam fakt mówienia o Pyrkonie i innych konwentach wspólnie dowodzi kompletnej niekompetencji i braku rozeznania w temacie :D Także, niezła próba :P
Inalion
Administrator Troll
Administrator Troll

Dołączył (a): 10 sty 2010, o 20:10
Pochwały: 46

Co sądzicie o Pyrkonie?!

Postprzez DesuChaan » 9 maja 2017, o 17:28

Po co mam przedstawiać swoją opinię? Każdy sobie sam ją powinien wyrobić chociaż raz jadąc na jakikolwiek konwent lub festiwal (tak, nie należy wrzucać Pyrkonu do jednego worka z np. pipidówkami konwentowymi pokroju... nie wiem... Watconu - no offence).
Spoiler: pokaż
Obrazek
DesuChaan
Hanshi
Hanshi

Dołączył (a): 19 sie 2011, o 16:21
Pochwały: 14

Co sądzicie o Pyrkonie?!

Postprzez Inalion » 11 maja 2017, o 23:24

Lepiej się jednak przygotować, żeby właśnie uniknąć rozczarowań :) Może jakby autor filmu poczytał cudze opinie i co generalnie się na konwentach dzieje, to nie musielibyśmy tracić teraz na niego czasu :lol: a i on by swojego nie stracił, ba, czasu oraz pieniędzy :)
Inalion
Administrator Troll
Administrator Troll

Dołączył (a): 10 sty 2010, o 20:10
Pochwały: 46

Co sądzicie o Pyrkonie?!

Postprzez rsc-pl » 13 cze 2017, o 13:31

Mimo, iż sam konwentów unikam, ponieważ polski fandom mnie okropnie odstrasza - jak widzę, że ktoś używa słów typu "przegryw" w stosunku do kogoś, tylko ze względu na to, że realizuje swoje hobby, to automatycznie mam ochotę dać temu komuś w dziób.
rsc-pl
Sensei
Sensei

Dołączył (a): 22 mar 2016, o 13:13
Pochwały: 12

Co sądzicie o Pyrkonie?!

Postprzez Morion » 18 cze 2017, o 10:47

Koleś mógł dogolić ten meszek pod nosem zanim wziął się za nagrywanie. Ale przegrywami jedną grupę ludzi bym nazwał z wymienionych na tym filmiku, gnojków co swoim makijażem blokują możliwość odlania się. Damn, kto faceta zmusza do wstrzymywania ten będzie potępiony.
Morion
Kouhai
Kouhai

Dołączył (a): 17 lip 2013, o 13:13
Pochwały: 1

Powrót do Konwenty i spotkania