Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

• Bannery
Detective Conan

Japoński w Łodzi, po raz kolejny

Chcesz wiedzieć jak powiedzieć dziękuje po japońsku? Zapraszamy!

Postprzez KeraVX » 6 wrz 2016, o 17:15

Ile to już tego wertowaliśmy? :D BJ Language Center, Fundacja Surei no Mon, Perfekt OK, ale co tam - do czterech razy sztuka.

Kurs Japońskiego, prowadzony przez wolontariuszy z Japonii, organizowany przez Ośrodek Języka i Kultury Japonii w Łodzi, lub jak kto też woli bunka.org.pl (czemu Bunka? Nie mam zielonego pojęcia).

Dali na swojej stronie, takie oto info:
http://bunka.org.pl/kursy-jezyka-japonskiego/

Nasz Ośrodek prowadzi kursy języka japońskiego dla młodzieży, studentów i dorosłych.

W każdym semestrze organizujemy kursy językowe dla wszystich słuchaczy oraz specjalne kursy dla studentów Politechniki Łódzkiej. Zajęcia są prowadzone przez naszych wolontariuszy z Japonii. Jeżeli jesteście zainteresowani uczestnictwem w kursie dla studentów, napiszcie do nas!

Dużo nie powiedzieli, to zacząłem maile pisać, co kiedy, jak i za ile.

No więc:
Jeżeli ktoś jest z Politechniki Łódzkiej (ja niestety nie), to ma zajęcia za darmo, w formie lektoratu, tylko musi sobie to na uczelni załatwić. Jeżeli nie z Politechniki, to też spoko, nowa grupa rusza od Października i będzie można się zapisać.
Ile? Nie powiedzieli, w sumie to więcej nie powiedzieli, tylko tyle żeby czekać na info bo zaraz będzie na stronie i facebooku.

Ale jeżeli dobrze pamiętam, to cena podobnego kursu na Politechnice w poprzednich latach wynosiła 500-600zł (tylko czy to za semestr czy rok szkolny, to już nie pamiętam). Więc jak na Łódzkie realia, to dość tanio (w BJ było 600zł za semestr, a tam godzin w semestrze za wiele nie było).

Tak więc ten, wybiera się ktoś ze mną? :D
Obrazek
KeraVX
Hanshi
Hanshi

Dołączył (a): 17 lis 2014, o 22:12
Pochwały: 11

Postprzez eMajTi » 6 wrz 2016, o 19:13

Jak sobie załatwię darmochę, to czemu by nie ;)
eMajTi
Moderator lokalny
Moderator lokalny

Dołączył (a): 1 gru 2013, o 22:04
Pochwały: 14

Powrót do Język