Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

• Bannery
Manga

Silent Hill - pierwsze wrażenia

Najróżniejsze pozycje gier azjatyckich, w tym także japońskich.

Postprzez Kiku » 12 lut 2012, o 15:36

Ostatnio grałam z kolegą w SH 2*. Idziesz do miasta, mgła na cały ekran telewizora, nic nie widzisz, widoku nie da się przestawić i kiedy już dochodzisz do miasta to na maksa jesteś przestraszony. Cały klimat gry jest zrobiony tak, by bać się i jeszcze bardziej się bać z każdym krokiem.

*mówiąc, w moim przypadku o graniu, mówiłam o tuleniu się w poduszkę i chowaniu się za kolegą - nie odważyłam się wziąć pada do ręki, za bardzo się bałam... Próbowałam przejść do miasta, ale klimat jest taki, że bałam się, czy nagle coś na mnie nie wyskoczy...
Obrazek
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Kiku
Kouhai
Kouhai

Dołączył (a): 12 lut 2012, o 13:29

Re: Silent Hill - pierwsze wrażenia

Postprzez Trash » 5 sie 2015, o 14:22

A myślałam, że spalenie Silent Hills to jedyny policzek wymierzony fanom przez Konami. Potem zobaczyłam to.

Rest in Peace, Silent Hill franchise. We still have fond memories of playing and those shall never be taken from us.
Trash
Hanshi
Hanshi

Dołączył (a): 8 lut 2010, o 21:41
Pochwały: 11

Postprzez Kotoko » 21 lip 2017, o 13:52

1 i 2 są super :) Ściągałam je kiedyś chłopakowi, bo chciał sobie pograć i patrzyłam jak gra. Potem sama odpaliłam 3 część, bo grało się tam dziewczyną (wtedy wolałam grać kobiecymi postaciami), ale to już nie był ten klimat. W końcu przeszłam jedynkę i dwójkę i z tego co mi wiadomo, to są najlepsze części. W pozostałe już nie miałam okazji grać :(
Kotoko
Kyaku
Kyaku

Dołączył (a): 21 lip 2017, o 13:39

Poprzednia strona

Powrót do Gry