Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

• Bannery
Kurs Manga

Monster

Jeśli Twój temat ma dotyczyć konkretnego anime, umieść go tutaj.

Moderatorzy: eMajTi, Śpiący Manekin

Re: Monster

Postprzez Elenthar » 27 wrz 2013, o 14:52

Bardzo dobre anime ale moim zdaniem dało się to samo zmieścić w około 50 odcinkach. Wiele epizodów nosiło znamiona fillerów (mimo że były w mandze :p), które praktycznie nic nie wnosiły do głównej historii... Rozumiem, że miały na celu przybliżenie postaci i budowanie więzi z czytelnikiem ale zamiast tego mnie po prostu nudziły... ;]

bari bari, gusha gusha, baki baki, gokun :DD
Spoiler: pokaż
Obrazek
Elenthar
Senpai
Senpai

Dołączył (a): 17 lis 2012, o 17:15
Pochwały: 3

Monster

Postprzez Saddest Dog » 27 kwi 2016, o 13:50

Przede mną piąty odcinek z siedemdziesięciu czterech. Póki co przepełnia mnie zachwyt nad tą serią, a sposób rysowania bohaterów zdaje również egzamin nie tylko jako element wizualny, ale całkiem niezły portret psychologiczny poszczególnych postaci. Przynajmniej takie jest moje wrażenie - na tą chwilę. Mam nadzieję, że do samego końca to anime będzie prezentować tak dobry poziom.
#czas #wstawić #tu #trumienkę #!!! #111 #jedenjedenjeden

Obrazek
Saddest Dog
Troll
Troll

Dołączył (a): 30 kwi 2011, o 20:44
Pochwały: 3

Monster

Postprzez yuoshi7 » 27 kwi 2016, o 13:56

Obejrzałem już jakiś czas temu. Nie żałuję, bo to naprawdę dobra seria, godna polecenia ;)
Jakbym miał ocenić to bym dał 8,5/10
Spoiler: pokaż
Obrazek
yuoshi7
Kakka
Kakka

Dołączył (a): 1 paź 2013, o 17:31
Pochwały: 23

Monster

Postprzez Inalion » 27 kwi 2016, o 21:44

Ja to bym chciała rewatcha, ale boję się, że za drugim razem będę się troszkę nudzić...
Inalion
Administrator Troll
Administrator Troll

Dołączył (a): 10 sty 2010, o 20:10
Pochwały: 46

Monster

Postprzez kenichi » 11 maja 2016, o 20:05

Monster jest bardzo dobrym anime , w dodatku lubię taką dosyć realną kreskę.

Jakiś czasu sobie przypominałem Monstera. Oczywiście nie dokładnie, ale te ciekawsze momenty.
kenichi
Senior Member
Senior Member

Dołączył (a): 11 cze 2011, o 00:30
Pochwały: 14

Monster

Postprzez Llama » 8 sie 2017, o 14:49

Witam! Ja mam pytanie trochę z innej beczki a mianowicie słyszałam że wszyla tez manga bodajże 1 chapter napisany z punktu widzenia inspektora Lunge. Czy ktoś coś słyszał? I może wie jak to zdobyć ? Bardzo mi zależy :)
Llama
Kyaku
Kyaku

Dołączył (a): 8 sie 2017, o 14:43

Re: Monster

Postprzez Yuki_chan3 » 12 sie 2017, o 13:40

Llama napisał(a):Witam! Ja mam pytanie trochę z innej beczki a mianowicie słyszałam że wszyla tez manga bodajże 1 chapter napisany z punktu widzenia inspektora Lunge. Czy ktoś coś słyszał? I może wie jak to zdobyć ? Bardzo mi zależy :)

Szczerze przyznam, że rozpaliłaś troszkę ogień w moim serduszku, bo nie pogardziłabym taką nowością. Jedyne co jest mi wiadomo o czymś cokolwiek innym niż główna seria to niejaka nowelka "Mou Hitotsu no Monster: The Investigative Report"
http://obluda.wikia.com/wiki/Another_Monster
Myslę, że to może być to o czym gdzieś tam przeczytałaś, ale pewności nie mam. Niestety jeśli chodzi o jakąkolwiek dostępność tego to raczej są dość nikłe szanse :c
Mam nadzieję, że chociaż troszeczkę pomogłam :>

Obrazek

"Porzućcie wszelką nadzieję, którzy tu wchodzicie." /Dante Alighieri "Boska komedia"

Yuki_chan3
Senpai
Senpai

Dołączył (a): 19 paź 2012, o 00:07

Monster

Postprzez Llama » 17 sie 2017, o 10:11

Bardzo możliwe ze to to ale pewna nie jestem... juz zasiegnelam wiedzy dalej I faktycznie jest to do odkopnia tylko I wyłącznie w wersji japońskiej, co I tak nie będzie łatwe. No nic dziękuję za pomoc ! :)
Llama
Kyaku
Kyaku

Dołączył (a): 8 sie 2017, o 14:43

Poprzednia strona

Powrót do Poszczególne serie